Books: Social sciences

Number of items: 32

Ferenczi Sándor, dr.: A hisztéria és a pathoneurózisok. Pszichoanalitikai értekezések.  Budapest, 1919. Dick Manó. Kiadói, sérült papírkötésben
17660.

4 000 HUF
Kant Immánuel pedagógiája, vagy Nevelésről írott könyve, melyet Rink Fridrik Tódor ... kiadott. Magyarra ford. Mándy Péter. Pest, 1868. Heckenast G. VIII+112 p. Korabeli, kissé kopottas félvászon kötésben.
17661.

4 000 HUF
Helga Eng: Experimentelle Untersuchungen über das Gefühlsleben des Kindes im Vergleich mit dem des Erwachsenen. Leipzig, 1922, Johann Ambrosius Barth. Kiadói félvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
17662.

2 400 HUF
Adolf Grünbaum: A pszichoanalízis alapjai. Osiris könyvtár. Bp.,2001, Osiris. Kiadói papírkötés.
17663.

1 800 HUF
Dr. Silberstein Ötvös Adolf: Dramaturgiai dolgozatok I.-II. Társadalmi arcképek- Magyar esztétika, Szerelem és vallásosság, Arisztotelész: a költészetről, A természet Bibliája. Bp, 1894-1895, Weiner Izidor. Félvászon kötésben, kopott, megviselt, foltos állapotban, a szövegben aláhúzásokkal (ceruzával), a kötés meglazult.
17664.

2 000 HUF
Friedrich Nietzsche: Túl jón és rosszon. A kötetet fordította, szerkesztette, sajtó alá rendezte és a jegyzeteket összeállította: Tatár György. Matúra Bölcselet. Bp.,1995, Ikon. Kiadói kissé kopott papírkötés, volt könyvtári példány.
17665.

2 000 HUF
Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Ford.: Dr. Wildner Ödön. Bp.,1988, Göncöl Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
17666.

1 400 HUF
J. G. Fichte: Az erkölcstan rendszere. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17667.

1 200 HUF
Ferenczi Imre: A munkások szervezkedése. Bevezetés a munkáskérdés ismeretébe. Bp., 1919. Benkő Grill. Kiadói félvászon kötésben
17668.

2 000 HUF
Jung Károly: Az emberélet fordulói. Gombosi népszokások. Voigt Vilmos utószavával. Újvidék, 1978, Forum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóval.
17669.

1 400 HUF
Tessedik - Berzeviczy: A parasztok állapotáról Magyarországon. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17670.

1 400 HUF
Hála József: Ásványok, kőzetek, hagyományok - Történeti és néprajzi dolgozatok. Budapest, 1995, MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötés.
17671.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF