Books: Religion

Number of items: 41

A katolikus Budapest I-IV. köt. I-II. köt.: Plébániák. III-IV. köt.: Oktatási és nevelési intézmények. Szerk.: Beke Margit. Bp., 2013-2019,Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, a III-IV. köt bontatlan kiadó zsugorfóliában.
17757.

12 000 HUF
32,43
35,29
P. Martin von Cochem: ,,Grosser goldener Himmel-Sclüssel: - ,,avagy igen erőteljes, hasznos és vigasztaló imakönyv a tisztítótűz kedves lelkeinek megváltására Pest, 1860. Alois Bucsányszky,  Német nyelvű imakönyv. 32 + 712 p. Kopottas bőr kötésben, rajta ovális réz keretben fémre festett( kopott) Jézus kép. A könyv a gerincéből kiszakadva. Mérete 19x13 cm.
17758.

P. Martin von Cochem: ,,Grosser goldener Himmel-Sclüssel": - ,,avagy igen erőteljes, hasznos és vigasztaló imakönyv a tisztítótűz kedves lelkeinek megváltására" Pest, 1860. Alois Bucsányszky, Német nyelvű imakönyv. 32 + 712 p. Kopottas bőr kötésben, rajta ovális réz keretben fémre festett( kopott) Jézus kép. A könyv a gerincéből kiszakadva. Mérete 19x13 cm.

8 000 HUF
Biczók Ferencz: Magyar Kántor. Szeged, 1902, Schulhof Károly. Temetési szertartások. Népies búcsúztatók és alkalmi római katolikus szentmise énekek gyűjteménye. kiadói dúsan aranyozott félbőr kötésben, 210 p., méret
17759.

4 000 HUF
17760.

3 000 HUF
Satipatthana. A buddhista meditáció szíve. Bp., Buddhista Misszió. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopottas állapotban.
17761.

3 000 HUF
Dr. Tóth Tihamér: A tiszta férfiúság. Levelek diákjaimhoz. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1924, Szent István-Társulat. Tizennegyedik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben
17762.

3 000 HUF
Székács József: Imádságok protestáns keresztyének számára. Pest, 1845. Kilián György. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel
17763.

3 000 HUF
17764.

2 000 HUF
17765.

1 600 HUF
Bangha Béla: Örök élet igéi. Szentbeszédek és olvasmányok. I.-II. kötet. Bp, 1934, A Magyar Kultúra kiadása. Egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
17766.

1 200 HUF
Tóth Tihamér: Krisztus és az ifjú. Márton Lajos rajzaival. Levelek diákjaimhoz VIII. Bp., én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, szétvált kötéssel, a borító elvált a könyvtesttől.
17767.

1 000 HUF
Parkinson Keyes Franciska: Égben írt könyv. A Lisieux-i kis virágnak földi élete. (Lisieux-i Szent Teréz élete.) Ford.: Páter Ernő. Keszthely, 1943, Karmelita Atyák Keszthelyi Rendháza,(Bp., Korda Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, kopott, sérült borítóval, az elülső borító és a címkép alján kis hiánnyal, részben elvált kötéssel.
17768.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF