Printed Materials

Number of items: 201

1762 Mária Terézia rendeletének latin nyelvű hirdetménye, hajtva
13328.

9 000 HUF
24,32
26,47
1772 Mária Terézia rendeletének latin nyelvű hirdetménye, hajtva
13329.

9 000 HUF
24,32
26,47
1855 Vas Gereben Nagy Naptára az 1855-ik évre. II. évfolyam. A tisztitárt szerkesztette Galgóczi Károly. Pest, Landerer és Heckenast, III+1+12+292+14+2(kézzel írt tartalomjegyzék)+2 p. Benne érdekes írásokkal, európai államtárral, osztrák birodalmi névtárral, magyarországi katonai és polgári kormányzat névtárával, az osztrák birodalomban forgalomban lévő pénznemekkel, mérték táblázattal. A magyar és erdélyi vásárok jegyzékével. Bélyegdíjakkal. Vasúti és gőzhajó, postaközlekedési menetrenddel! Korabeli kartonált papírkötésben, kopott, kissé foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, az elülső borítón kézzel írt címmel, rézmetszetű címkép hiányzik, ceruzás aláhúzásokkal, 5 lapon kisebb-nagyobb szakadás (III, március/április,május/junius, szeptember/október, 229), néhány lapon javításnyommal, a lapok belsején, a kötésnél, laponként 3 db egészen apró lyukkal, kézzel írt tartalomjegyzékkel (részben kijár), egészen kis foxing foltokkal, az elülső lapon Vas Gereben beragasztott újságból kivágott arcképével. Ritka!
13330.

4 000 HUF
1857-1960 Magyar Nyelvészet folyóirat 6 füzete: II. évf. II., III., IV., V. és V. évf. I., III. számok. Szerk.: Hunfalvy Pál. Pest, 1856-1860, Egenberger Ferdinánd-Osterlamm Károly. Papírkötésekben, közte foltosak, 3 szám felvágatlan számmal (II. évf. IV., V., V. évf. III.), egy intézményi bélyegzővel, egy szakadt borítóval.
13331.

1 200 HUF
13332.

1 600 HUF
13333.

1 200 HUF
13334.

1 000 HUF
1884 Bp., Dr. Péczely Ignác: A tüdővészről s ennek kikerülhetése végett utasítás, a heveny és idült tüdőhurutok gyógyítására, hátoldalán homeopátiával minden betegséget gyógyító reklámmal, jó állapotban, 14p
13335.

2 600 HUF
7,03
7,65
13336.

3 000 HUF
cca 1890-1912 7 db színes nyomat lexikonokból, viseletek, állatok, ausztráliai őslakók témában. lapméret: 17x25 és 19x27,5 cm közötti méretben
13337.

1 400 HUF
cca 1896 Törzsmének a magyar állami ménesekben, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm
13338.

1 200 HUF
cca 1896 Vízi növények, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 22,5x28 cm
13339.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF