Maps

Number of items: 85

cca 1900 Bars vérmegye térképe. Posner. 22x28 cm
13222.

3 000 HUF
cca 1900 Nyitra vérmegye térképe. Posner. 22x28 cm
13223.

3 000 HUF
1880-1882 J(acob) Kuyper: Wereld-Atlas voor Kantoor en huiskamer. 1. Deel: Europa.; 2. Deel: Azië, Afrika, Amerika en Australië. [Egybekötve.]Amsterdam, 1880-1882,G. L. Funke, 4 p.+1-41 t.;4 p.+42-100 t. Holland nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a második részben két hiányzó térképpel (63., 84.), egy térkép kijár, sérült, beragasztott illusztrációkkal.
13224.

8 000 HUF
1939 Truppenübungsplatz Bergen, 1:100 000, katonai térkép, 40×30 cm
13225.

1 000 HUF
1964 Hungary Hotal Guide, rajta Magyarország és Budapest térképével, idegenforgalmi prospektus, 19x22 cmx2
13226.

2 000 HUF
1832 Austrian Dominions, tervezte: T. Starling, Geographical Annual or Family Cabinet Atlas by Thomas Starling, London, 9×14 cm
13227.

1832 Austrian Dominions, tervezte: T. Starling, Geographical Annual or Family Cabinet Atlas' by Thomas Starling, London, 9×14 cm

2 000 HUF
1913 Atlasz a világtörténelem tanításához, szerkesztette Dr. Kogutowicz Károly. 58 oldal színes térképekkel, sérült borítóval
13228.

1 000 HUF
cca 1939 Csonka-Magyarország autotérképe, 1:400.000, a visszatért területek előtti állapotokkal, valamint a visszatért Kárpátalja térképével. II. bővített kiadás, Kárpátalja térképével bélyegzéssel. Kiadja: Shell Kőolaj Rt., főbizományos: Magyar Földrajzi Intézet Rt., megviselt, szakadozott, számos javítással, 43x69 cm és 41x56 cm közötti méretben, Kárpátalja: 23x35 cm
13229.

cca 1939 Csonka-Magyarország autotérképe, 1:400.000, a visszatért területek előtti állapotokkal, valamint a visszatért Kárpátalja térképével. II. bővített kiadás, 'Kárpátalja térképével' bélyegzéssel. Kiadja: Shell Kőolaj Rt., főbizományos: Magyar Földrajzi Intézet Rt., megviselt, szakadozott, számos javítással, 43x69 cm és 41x56 cm közötti méretben, Kárpátalja: 23x35 cm

1 400 HUF
1956 Magyarország autóbusz hálózata (MÁVAUT), a hátoldalán Országos Takarékpénztár (OTP) takarékbetét-könyv reklámmal, szakadt, 42x66 cm
13230.

1 600 HUF
cca 1940 Magyarország vasúti térképe, a hivatalos menetrendkönyv melléklete, 1:1,200.000, Balatoni vasúti és hajózási térképpel, 1:1,220.000, tervezte Tallián Ferenc, a hátoldalán a MÁVAUT autobusz-vonalak átnézeti térképével, 1:1,200.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., rajta a visszatért területekkel is, hajtott, a hajtás kis szakadással, 51x70 cm
13231.

4 000 HUF
1947 Magyar vasutak térképe, 1:500.000, 110x68 cm
13232.

4 000 HUF
1880 Magyarország és társországainak vasúti térképe. Kiadja: Mihók Sándor a magyar vasúti évkönyv kiadó tulajdonosa, rajzolta: Oberhäuszer Lajos, magyar királyi postaigazgatósági titkár. 1880. Melléklet a vasuti évkönyv III. évfolyamához, 1:2.000.000, hajtott, szakadt, sérült, a hátoldalon javítással, 45x56 cm
13233.

1880 Magyarország és társországainak vasúti térképe. Kiadja: Mihók Sándor a magyar vasúti évkönyv kiadó tulajdonosa, rajzolta: Oberhäuszer Lajos, magyar királyi postaigazgatósági titkár. 1880. Melléklet a "vasuti évkönyv" III. évfolyamához, 1:2.000.000, hajtott, szakadt, sérült, a hátoldalon javítással, 45x56 cm

2 000 HUF
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF