https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 130

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bakos Ildikó (1948- ) 1985. Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa Br emlékérem (43mm) T:2 CS 489.
30479.

Bakos Ildikó (1948- ) 1985. "Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa" Br emlékérem (43mm) T:2 CS 489.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Beck András (1911-1985) 1977. Dr. Weil Emil 1897-1954 / Jubileumi emlékülés 1977 öntött Br plakett (67x53mm) T:2 / Hungary 1977. Emil Weil, Dr. 1897-1954 - Jubilee session 177 cast Br plaque (67x53mm) C:XF CS 707.
30480.

Beck András (1911-1985) 1977. "Dr. Weil Emil 1897-1954 / Jubileumi emlékülés 1977" öntött Br plakett (67x53mm) T:2 / Hungary 1977. "Emil Weil, Dr. 1897-1954 - Jubilee session 177" cast Br plaque (67x53mm) C:XF CS 707.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául - Olgyay Ferencznek Budapest Br emlékérem (70mm) T:2 ph. HP.: 754
30481.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául - Olgyay Ferencznek Budapest" Br emlékérem (70mm) T:2 ph. HP.: 754

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Number of bids:
4
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő kétoldalas Br emlékérem (36mm) + ~1940. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:2,2- ph.
30482.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas Br emlékérem (36mm) + ~1940. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy" kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:2,2- ph.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
13
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP28
30483.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP28

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP
30484.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
5
Bognár György (1944-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem (15,52g/0.999/42,5mm) T:1
30485.

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem (15,52g/0.999/42,5mm) T:1

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
2
Bognár György (1944-) 1997. István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
30486.

Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
1
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport ezüstözött Br emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1- ph., kis patina
30487.

Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" ezüstözött Br emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1- ph., kis patina

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
13
Bognár György (1944-) 1999. A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.
30488.

Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
1
Bognár György (1944-) DN Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22. ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary ND 35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963 silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP) fingerprints
30489.

Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary ND "35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP) fingerprints

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Bognár György (1944-) DN Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22. ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) Hungary ND 35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963 silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP)
30490.

Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy fogadja Martin Luther Kinget, 1963. június 22." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:1- (PP) Hungary ND "35th President of the United States of America / John F. Kennedy Receives Martin Luther King, June 22, 1963" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:AU (PP)

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment