Number of items: 214
2382677
11165
393
Other collectibles
Zsolnay porcelán figura, botot faragó fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan
5 000 HUF
2378870
11166
393
Other collectibles
Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm
6 000 HUF
2383671
11167
393
Other collectibles
Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András)
3 000 HUF
2382911
11168
393
Other collectibles
Zsolnay porcelán őzmama a gidájával figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm, h: 13 cm
2 000 HUF
2363631
11169
393
Other collectibles
18 000 HUF
2299258
11170
393
Other collectibles
Zsolnay porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
12 000 HUF
2378857
11171
393
Other collectibles
Zsolnay retró tál, arany szegéllyel, jelzett, kis kopásnyomokkal, 25x15x3,5 cm
1 200 HUF
2360729
11172
393
Other collectibles
Zsolnay kulacs. Kézzel festett, jelzett, kisebb lepattanással. m: 8 cm
1 000 HUF
2383377
11173
393
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tevézett porcelán tálka .Matricás, jelzett,. minimális kopással 14x12 cm
4 000 HUF
2383588
11174
393
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, jelzett, matricás, kézzel aranyozott, kevés kopással d:25 cm
10 000 HUF
2383531
11175
393
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
4 000 HUF
2384125
11176
393
Other collectibles
Hollóházi porcelán váza virág dekorral, kézzel festett, jelzett, m: 24 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m