Chinaware / Porcelain Number of items: 214
2382706
11117
393
Other collectibles
Herendi zöld rózsa mintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. bura nélkül. 25 cm a foglalatig Porcelán foglalattal.
8 000 HUF
2384244
11118
393
Other collectibles
Kis porcelán tétel: Herendi Tertia virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, 13,5x9,5 cm + 2 db Zsolnay mini kiöntő, matricásak, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, m: 3,5 cm
1 000 HUF
2343824
11119
393
Other collectibles
Herendi kék virág mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, (1839-1939 jubileumi jelzés), kevés kopással. h: 24 cm
2 000 HUF
2343814
11120
393
Other collectibles
2 db Herendi kék virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés),, kevés kopással. 38x28 cm 15x19 cm
2 000 HUF
2343826
11121
393
Other collectibles
Herendi kék virág mintás salátás tál. Kézzel festett, jelzett, kevés kopással. d: 26 cm
2 000 HUF
2343812
11122
393
Other collectibles
Herendi kék virág mintás süteményes készlet 6+1 darabos. Kézzel festett, jelzett, kopással. d: 20 cm, 30 cm
4 000 HUF
2343772
11123
393
Other collectibles
Herendi kék virág mintás leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 29 cm, m:24 cm
5 000 HUF
2343786
11124
393
Other collectibles
Herendi kék virág mintás nagy méretű pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 43x31,5 cm
3 000 HUF
2299230
11125
393
14000
Other collectibles
Herendi kék virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
14 000 HUF
2346303
11126
393
Other collectibles
Herendi virág mintás hamutál, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés), kisebb csorbával, d: 14,5 cm
5 000 HUF
2215687
11127
393
40000
Other collectibles
Herendi dombornyomott váza, Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 20 cm
40 000 HUF
2382666
11128
393
Other collectibles
Herendi porcelán cipőcske, kézi festéssel, pur-pur virágos, jelzett, formaszámmal, hibátlan, 5x10,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035