Number of items: 321

Abonyi Ernő (1884-1941): Társaság. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 58×76 cm
10000.

30 000 HUF
85,96
103,81
Almásy Aladár (1946): Kompozíció (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 25,5x21,5 cm
10001.

6 000 HUF
17,19
20,76
10002.

12 000 HUF
34,38
41,52
Ágotha Margit (1938-): Bohócok. Linómetszet, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra, amelyet Lenkey Zoltán nyitott meg. Grafika méret: 13,5x11 cm
10003.

1 800 HUF
5,16
6,23
Andruskó Károly (1915-2008): Csónakos a Dunán. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben. 42,5x60 cm
10004.

9 000 HUF
25,79
31,14
10005.

4 800 HUF
13,75
16,61
Aros Éva (1973-): Agora, Sziget, 2000 (készült az Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, tus, papír, jelzett, 37×52 cm
10006.

9 000 HUF
25,79
31,14
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Anya. Rézkarc, papír, jelzett, lapon apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 28,5 x24,5 cm
10007.

2 000 HUF
5,73
6,92
Banga Ferenc (1947-): Csak egyszerűen II. ,,Szerencsés, 1991. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (72/100). Az 1991-ben megjelent Csak egyszerűen c. grafikai albumból. 14x12,5 cm.
10008.

Banga Ferenc (1947-): Csak egyszerűen II. ,,Szerencsés", 1991. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (72/100). Az 1991-ben megjelent "Csak egyszerűen" c. grafikai albumból. 14x12,5 cm.

5 000 HUF
14,33
17,30
Bánkuti Gertrúd (1948-): Női akt napraforgókkal. Olaj, farost. Fa keretben. 63×109,5 cm
10009.

34 000 HUF
97,42
117,65
Bánkuti Péter (1953-): Gödöllői házak. Olaj, farost, jelzett. 50×60 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 6. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10010.

19 000 HUF
54,44
65,74
Bánó Attila (1945-): Magyar cipzár, 1987. Litográfia, papír. jelzett. Művészpéldány EA. III/VII. számozással. Üvegezett fa keretben. 38x21 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 7. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10011.

12 000 HUF
34,38
41,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 393:
From 27 April to 6 May
Viewing: from 3 May to 6 May
Payment deadline is 21 May
We are closed on 10 May!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.