10327.
393. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Raffaello (1483-1520) után, jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Madonna della Sedia. Olaj, vászon. Sérült, restaurált. 78x62 cm