10514.
393. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
Magyar kisgrafika 1966. 10 db fa- és linómetszet (Fery Antal, Gacs Gábor, Gyulay Líviusz, Jurida Károly, Perei Zoltán, Rozanits Tibor, Stettner Béla, Varga Nándor Lajos). Mind jelzett. Készült 300 számozott példányban, 64. számú. Kiadói sérült papírmappában. Lapok teteje kissé foltos. Lapméret: 29x20 cm