Ex libris - small-graphics

Number of items: 10

1921-1922 Dienes János (1884-1962): 5 db ex libris terv, tus-akvarell-fedőfehér, papír, jelzettek, üvegezett fa keretben, 15x12 cm és 13x11 cm közötti méretben, keret: 18x60 cm
10506.

10 000 HUF
28,65
34,60
Fery Antal (1908-1994): Gorka Géza ex librise, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7,5×8 cm
10507.

800 HUF
2,29
2,77
10508.

2 000 HUF
5,73
6,92
10509.

1 000 HUF
2,87
3,46
6 db kisgrafika és ex libris, rézkarc / fametszet, papír
10510.

1 000 HUF
2,87
3,46
Gál Ferenc (?-?): Újévi üdvözlet 1968. Rézkarc, papír, jelzett, 7,5x5,5 cm
10511.

1 000 HUF
2,87
3,46
25 db ex libris és kisgrafika (Selmeczi Skonda Károly, Haranghy Jenő, Szoboszlai Mata János, Vaclav Rytir, Mühlbeck Károly, stb.), vegyes technika, papír, vegyes méretben
10512.

1 000 HUF
2,87
3,46
14
Selmeczi Skonda Károly: 50 ex libris, fametszet, rézkarc (pótlás az eredeti fametszet helyett), papír, vegyes méretben
10513.

1 000 HUF
2,87
3,46
23
Magyar kisgrafika 1966. 10 db fa- és linómetszet (Fery Antal, Gacs Gábor, Gyulay Líviusz, Jurida Károly, Perei Zoltán, Rozanits Tibor, Stettner Béla, Varga Nándor Lajos). Mind jelzett. Készült 300 számozott példányban, 64. számú. Kiadói sérült papírmappában. Lapok teteje kissé foltos. Lapméret: 29x20 cm
10514.

1 200 HUF
3,44
4,15
Bordás Ferenc: Harminc fametszet. Fametszet, papír, jelzés nélkül, részben jelzett a fametszeten. A mappa 500 példányban az eredeti fametszetekről a kecskeméti Petőfi Nyomdában készült. Ez a 12. számú. Különféle méretben. Kiadói papírmappában, Bordás Ferenc kisgrafikai alkotásainak jegyzékével.
10515.

2 000 HUF
5,73
6,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 393:
From 27 April to 6 May
Viewing: from 3 May to 6 May
Payment deadline is 21 May
We are closed on 10 May!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.