Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 196

~1920. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 Br díjérem (39x43mm) és Furtkovits lövész díj I ezüstözött Br lemezplakett LUDVIG gyártói jelzéssel (50x15mm) fehér márványtalapzathoz erősítve eredeti, sérült dobozában (101x65x19mm) T:2,2-
30762.

~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Br díjérem (39x43mm) és "Furtkovits lövész díj I" ezüstözött Br lemezplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x15mm) fehér márványtalapzathoz erősítve eredeti, sérült dobozában (101x65x19mm) T:2,2-

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Ferenczvárosi Torna Club bronzozott fém emlékérem (30mm) + ~1920. Ferenczvárosi Torna Club ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2,2- kopott ezüstözés, bronzozás
30763.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferenczvárosi Torna Club" bronzozott fém emlékérem (30mm) + ~1920. "Ferenczvárosi Torna Club" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2,2- kopott ezüstözés, bronzozás

3 000 HUF
Fábri Ignác ~1910-1920. Magyar Athletikai Club a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló ezüstözött Br plakett (49x81mm) + ~1940. KAC (Kolozsvári AC) kétoldalas Br labdarúgó sportérem + 1933. Lak Józsefnek 1933 kétoldalas Br díjérem T:2,2- patina HP 2150.var
30764.

Fábri Ignác ~1910-1920. "Magyar Athletikai Club" a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló ezüstözött Br plakett (49x81mm) + ~1940. "KAC (Kolozsvári AC)" kétoldalas Br labdarúgó sportérem + 1933. "Lak Józsefnek 1933" kétoldalas Br díjérem T:2,2- patina HP 2150.var

3 200 HUF
8,65
9,41
1920. Magyar Evezős Egyletek Orsz. Szövetsége egyoldalas Br sport emlékplakett, hátlapon gravírozva NEMZETI H.E. DÍJA NON COSC NÉGYES 1920. VI/27. (27x53mm) T:2
30765.

1920. "Magyar Evezős Egyletek Orsz. Szövetsége" egyoldalas Br sport emlékplakett, hátlapon gravírozva "NEMZETI H.E. DÍJA NON COSC NÉGYES 1920. VI/27." (27x53mm) T:2

4 800 HUF
12,97
14,12
1922. Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj / Bátorság Buzgalom Barátság ezüstözött Br díjérem (30mm) + Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj ezüstözött Br díjérem (42mm) T:2 kopott ezüstözés
30766.

1922. "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj / Bátorság Buzgalom Barátság" ezüstözött Br díjérem (30mm) + "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj" ezüstözött Br díjérem (42mm) T:2 kopott ezüstözés

2 000 HUF
1923. HAINESS JENŐNEK - A SZÖVETSÉGI KAPITÁNY 1923.X.7. Br labdarúgó sport emlékplakett márványtalapzaton (48x74x19mm) T:1-,2
30767.

3 800 HUF
10,27
11,18
Reményi József (1887-1977) 1923. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 Br emlékplakett (60x50mm) T:2 HP 2210.
30768.

Reményi József (1887-1977) 1923. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" Br emlékplakett (60x50mm) T:2 HP 2210.

3 000 HUF
1925. Szeged 1925. aug. 8. kétoldalas, jelzetlen Ag öttusa(?) díjérem LE gyártói jelzéssel (22,43g/38mm) T:2,2- patina
30769.

1925. "Szeged 1925. aug. 8." kétoldalas, jelzetlen Ag öttusa(?) díjérem "LE" gyártói jelzéssel (22,43g/38mm) T:2,2- patina

4 200 HUF
11,35
12,35
1927. I - Deta - 1927 egyoldalas, aranyozott Br díjérem, Schmidt gyártói jelzéssel (69mm) T:2- ph.
30770.

1927. "I - Deta - 1927" egyoldalas, aranyozott Br díjérem, "Schmidt" gyártói jelzéssel (69mm) T:2- ph.

1 200 HUF
1927. Országos Magyar Galamblövő Egylet - Őszi meeting 1927. lövészsport Br plakett (61x50mm) szürkés márványtalapzaton (106x102x18mm) T:2
30771.

2 800 HUF
7,57
8,24
1927. Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6. bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:2 patina
30772.

1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:2 patina

2 000 HUF
1928. C.L.L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) / Bajnokság III. helyezett 1928 jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel, FM gyártói jelzéssel (53x42mm/0.800/32,92g) T:2-
30773.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF