https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 38

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bozó Gyula (1913-2004) DN Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
31692.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
DN Magyar Honvédség Parancsnoka, Vezérkari Főnök ezüstpatinázott fém emlékérem (38mm) + Becsület, hűség, tisztesség egyoldalas, öntött Br emlékérem (64mm) T:1	 Hungary ND Commander of the Hungarian Armed Forces, Chief of Staff silver patinated metal medallion (38mm) + Honesty, loyalty, honesty one-sided, cast Br medallion (64mm) C:UNC
31693.

DN "Magyar Honvédség Parancsnoka, Vezérkari Főnök" ezüstpatinázott fém emlékérem (38mm) + "Becsület, hűség, tisztesség" egyoldalas, öntött Br emlékérem (64mm) T:1 Hungary ND "Commander of the Hungarian Armed Forces, Chief of Staff" silver patinated metal medallion (38mm) + "Honesty, loyalty, honesty" one-sided, cast Br medallion (64mm) C:UNC

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
DN A Magyar Honvédség megalakulásának 150. évfordulójára egyoldalas Br emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:1 (eredetileg PP)
31694.

DN "A Magyar Honvédség megalakulásának 150. évfordulójára" egyoldalas Br emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:1 (eredetileg PP)

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Angola 1974. FAPLA 1 DE AGOSTO 1974 / FAPLA Angolai Népi Felszabadító Hadsereg kétoldalas Br emlékérem (78mm) T:1- patina Angola 1974. FAPLA 1 DE AGOSTO 1974 / FAPLA double-sided Br commemorative medallion of the Peoples Armed Forces of Liberation of Angola (78mm) C:AU patina
31695.

Angola 1974. "FAPLA 1 DE AGOSTO 1974 / FAPLA" Angolai Népi Felszabadító Hadsereg kétoldalas Br emlékérem (78mm) T:1- patina Angola 1974. "FAPLA 1 DE AGOSTO 1974 / FAPLA" double-sided Br commemorative medallion of the People's Armed Forces of Liberation of Angola (78mm) C:AU patina

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
Ausztria 1932. Osztrák Háborús Emlékérem Br emlékérem szalagon kardokkal T:1-,2  Austria 1932. Great War Commemorative Medal Br decoration with ribbon and swords T:AU,XF
31696.

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem szalagon kardokkal T:1-,2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration with ribbon and swords T:AU,XF

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
10
Ausztria DN 15 évnyi katonai szolgálati érdemrend, 2. fokozat zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- Austria ND 15 years of military service, 2nd grade enameled metal decoration on ribbon, in original case C:AU
31697.

Ausztria DN "15 évnyi katonai szolgálati érdemrend, 2. fokozat" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- Austria ND "15 years of military service, 2nd grade" enameled metal decoration on ribbon, in original case C:AU

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Belgium ~1900. Korona Rend Nagykeresztjének csillaga zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /  Belgium ~1900. Order of the Crown, Star of the Grand Cross enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
31698.

Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
270,27
EUR
,
294,12
USD
Number of bids:
0
Finnország 1942. Finn Oroszlán Rend Középkereszt aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. A.T. (A. Tillander) gyártói jelzés és 813H ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. Order of the Lion Commanders Cross gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With A.T. (A. Tillander) mark and 813H hallmark on ear (49mm) C:XF
31699.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,24
EUR
,
264,71
USD
Number of bids:
0
Nagy-Britannia ~1940. Argyll és Sutherland Skót Királyi Ezred emlékére készített nyaklánc aranyozott fém függője, hátoldalon Coro gyártói jelzéssel (84x58mm) T:2 Great-Britian ~1940. Pendant made for the Memory of Argyll and Sutherland Scottish Highlanders Royal British Infantry Battalion without necklace, on the back with makers mark Coro (84x58mm) C:XF
31700.

Nagy-Britannia ~1940. "Argyll és Sutherland Skót Királyi Ezred" emlékére készített nyaklánc aranyozott fém függője, hátoldalon "Coro" gyártói jelzéssel (84x58mm) T:2 Great-Britian ~1940. Pendant made for the Memory of "Argyll and Sutherland Scottish Highlanders Royal British Infantry Battalion" without necklace, on the back with makers mark "Coro" (84x58mm) C:XF

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Németország/Weimari Köztársaság 1921. Német Háborús Emlékérem aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, karddal T:1- patina Germany/Weimar Republic 1921. Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs gilt Br decoration with ribbon and swords C:AU patina
31701.

Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, karddal T:1- patina Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with ribbon and swords C:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Number of bids:
0
Németország DN Német Hadsereg 13. lövészdandár Br emlékérem (35mm) T:1-  Germany ND German Army 13th Rifle Brigade Br medallion (35mm) C:AU
31702.

Németország DN "Német Hadsereg 13. lövészdandár" Br emlékérem (35mm) T:1- Germany ND "German Army 13th Rifle Brigade" Br medallion (35mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Olaszország 1942. Római Sas Rend Középkereszt zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. Order of the Roman Eagle Commanders Cross enamelled and unmarked collectors replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error
31703.

Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error

 
The item is not available
Starting price:
130 000 HUF
351,35
EUR
,
382,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment