Bozó Gyula (1913-2004) DN "Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
Angola 1974. "FAPLA 1 DE AGOSTO 1974 / FAPLA" Angolai Népi Felszabadító Hadsereg kétoldalas Br emlékérem (78mm) T:1- patina
Angola 1974. "FAPLA 1 DE AGOSTO 1974 / FAPLA" double-sided Br commemorative medallion of the People's Armed Forces of Liberation of Angola (78mm) C:AU patina
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem szalagon kardokkal T:1-,2
Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration with ribbon and swords T:AU,XF
Ausztria DN "15 évnyi katonai szolgálati érdemrend, 2. fokozat" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1-
Austria ND "15 years of military service, 2nd grade" enameled metal decoration on ribbon, in original case C:AU
Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /
Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 /
Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF
Nagy-Britannia ~1940. "Argyll és Sutherland Skót Királyi Ezred" emlékére készített nyaklánc aranyozott fém függője, hátoldalon "Coro" gyártói jelzéssel (84x58mm) T:2
Great-Britian ~1940. Pendant made for the Memory of "Argyll and Sutherland Scottish Highlanders Royal British Infantry Battalion" without necklace, on the back with makers mark "Coro" (84x58mm) C:XF
Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, karddal T:1- patina
Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with ribbon and swords C:AU patina
Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba
Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error