Military

Number of items: 38

1915. Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán BACHRUCH BUDAPEST gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon hallmarked Ag decoration with ribbon, on suspension ring with BACHRUCH BUDAPEST makers mark, in original, sligthly damaged ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII case, with archival certificate from 1928 C:XF enamel error, hole on the edge NMK 223.
31668.

65 000 HUF
175,68
191,18
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not own ribbon C:VF NMK 249.
31669.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:VF NMK 249.

3 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon C:F  NMK 249.
31670.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:F NMK 249.

2 000 HUF
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2  NMK 275.
31671.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 NMK 275.

3 400 HUF
9,19
10,00
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. HUSZONNÉGYES HONVÉD bronzozott cink sapkajelvény, hátoldalon MORZSÁNYI BUDAPEST IV gyártói jelzéssel (39x30mm) T:3 tűhiány, hajlott lemez
31672.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "HUSZONNÉGYES HONVÉD" bronzozott cink sapkajelvény, hátoldalon "MORZSÁNYI BUDAPEST IV" gyártói jelzéssel (39x30mm) T:3 tűhiány, hajlott lemez

3 000 HUF
19
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked on edge Ag decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error  NMK: 306.
31673.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked on edge Ag decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 306.

4 000 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremén jelzett Ag kitüntetés nem saját mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph.  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked on edge Ag decoration, on not original ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error  NMK: 306.
31674.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés nem saját mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked on edge Ag decoration, on not original ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.

5 000 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph., karc Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, scratch NMK.: 306.
31675.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph., karc Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, scratch NMK.: 306.

7 000 HUF
18,92
20,59
1917. József főherceg harcvonala Zn sapkajelvény, MÁRTON BUDAPEST és ZUTT SCULPT. FECIT jelzésekkel (55x36mm) T:2
31676.

1917. "József főherceg harcvonala" Zn sapkajelvény, "MÁRTON BUDAPEST" és "ZUTT SCULPT. FECIT" jelzésekkel (55x36mm) T:2

3 000 HUF
16
1920. Vitézi Jelvény zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvénye gyártói jelzés nélkül (17x12mm) T:2 NMK 334.
31677.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvénye gyártói jelzés nélkül (17x12mm) T:2 NMK 334.

12 000 HUF
32,43
35,29
~1940. Tűzkereszt I. fokozata miniatűrje T:2 Hungary ~1940. Fire Cross 1st class miniature on C:XF
31678.

~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" miniatűrje T:2 Hungary ~1940. "Fire Cross 1st class" miniature on C:XF

1 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 patina Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF patina
31679.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 patina Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF patina

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF