Military

Number of items: 38

31668.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
186,25
224,91
Minimum bid:
65 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not own ribbon C:VF NMK 249.
31669.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:VF NMK 249.

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,38
Minimum bid:
3 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon C:F  NMK 249.
31670.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:F NMK 249.

Available for bidding
2 000 HUF
5,73
6,92
Minimum bid:
2 000 HUF
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2  NMK 275.
31671.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 NMK 275.

Available for bidding
3 400 HUF
9,74
Minimum bid:
3 600 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. HUSZONNÉGYES HONVÉD bronzozott cink sapkajelvény, hátoldalon MORZSÁNYI BUDAPEST IV gyártói jelzéssel (39x30mm) T:3 tűhiány, hajlott lemez
31672.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "HUSZONNÉGYES HONVÉD" bronzozott cink sapkajelvény, hátoldalon "MORZSÁNYI BUDAPEST IV" gyártói jelzéssel (39x30mm) T:3 tűhiány, hajlott lemez

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,38
14
Minimum bid:
6 500 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked on edge Ag decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error  NMK: 306.
31673.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked on edge Ag decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 306.

Available for bidding
4 000 HUF
11,46
13,84
Minimum bid:
4 400 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremén jelzett Ag kitüntetés nem saját mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph.  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked on edge Ag decoration, on not original ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error  NMK: 306.
31674.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés nem saját mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked on edge Ag decoration, on not original ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.

Available for bidding
5 000 HUF
14,33
17,30
Minimum bid:
5 500 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph., karc Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, scratch NMK.: 306.
31675.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph., karc Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, scratch NMK.: 306.

Available for bidding
7 000 HUF
20,06
24,22
Minimum bid:
7 000 HUF
1917. József főherceg harcvonala Zn sapkajelvény, MÁRTON BUDAPEST és ZUTT SCULPT. FECIT jelzésekkel (55x36mm) T:2
31676.

1917. "József főherceg harcvonala" Zn sapkajelvény, "MÁRTON BUDAPEST" és "ZUTT SCULPT. FECIT" jelzésekkel (55x36mm) T:2

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,38
Minimum bid:
3 600 HUF
1920. Vitézi Jelvény zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvénye gyártói jelzés nélkül (17x12mm) T:2 NMK 334.
31677.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvénye gyártói jelzés nélkül (17x12mm) T:2 NMK 334.

Available for bidding
12 000 HUF
34,38
41,52
Minimum bid:
13 000 HUF
~1940. Tűzkereszt I. fokozata miniatűrje T:2 Hungary ~1940. Fire Cross 1st class miniature on C:XF
31678.

~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" miniatűrje T:2 Hungary ~1940. "Fire Cross 1st class" miniature on C:XF

Available for bidding
1 000 HUF
2,87
3,46
Minimum bid:
1 200 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 patina Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF patina
31679.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 patina Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF patina

Available for bidding
1 000 HUF
2,87
3,46
Minimum bid:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 393:
From 27 April to 6 May
Viewing: from 3 May to 6 May
Payment deadline is 21 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.