Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 152

1999. Országos Munkahigiénés és Foglalkozás-egészségügyi Intézet 1949-1999 / Országos Közegészségügyi Központ - Fodor József Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1
30730.

1999. "Országos Munkahigiénés és Foglalkozás-egészségügyi Intézet 1949-1999 / Országos Közegészségügyi Központ - Fodor József" Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1

1 000 HUF
2000. Pilisszentkereszt / BV Továbbképzési és Konferencia Központja 1975-2000 kétoldalas, öntött Br emlékérem, eredeti tokban (78mm) T:1-
30731.

2000. "Pilisszentkereszt / BV Továbbképzési és Konferencia Központja 1975-2000" kétoldalas, öntött Br emlékérem, eredeti tokban (78mm) T:1-

2 000 HUF
2000. Kiváló Magyar Élelmiszer / Agrármarketing Centrum - Bercsényi László ügyvezető igazgató kétoldalas ezüstözött Br plakett (124x84mm) T:2
30732.

2000. "Kiváló Magyar Élelmiszer / Agrármarketing Centrum - Bercsényi László ügyvezető igazgató" kétoldalas ezüstözött Br plakett (124x84mm) T:2

2 600 HUF
7,03
7,65
2001. Siófok a nyár fővárosa / Kálmán Ferenc peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: V, SZG gyártói jelzéssel (33,61g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30733.

2001. "Siófok a nyár fővárosa / Kálmán Ferenc" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: V, "SZG" gyártói jelzéssel (33,61g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

7 500 HUF
20,27
22,06
DN Pro Patria et Libertate - Rákóczi fém lemezérem műanyag tokban (38mm) T:2
30734.

DN "Pro Patria et Libertate - Rákóczi" fém lemezérem műanyag tokban (38mm) T:2

1 000 HUF
DN Kossuth Nyomdáért / A vállalat eredményes működése érdekében végzett kiemelkedő munkájáért jelzett Ag emlékérem (134,32g/0.835/65mm) T:1-,2 kis patina
30735.

DN "Kossuth Nyomdáért / A vállalat eredményes működése érdekében végzett kiemelkedő munkájáért" jelzett Ag emlékérem (134,32g/0.835/65mm) T:1-,2 kis patina

34 000 HUF
91,89
100,00
DN 5xklf emlékérem és zseton, közte 1949. Budapest Nemzetközi Vásár kétoldalas Al zseton T:2-3
30736.

DN 5xklf emlékérem és zseton, közte 1949. "Budapest Nemzetközi Vásár" kétoldalas Al zseton T:2-3

1 000 HUF
DN Szentendrei Emlék / BÁV 2xklf, Al illetve Br emlékérem (30mm) T:1
30737.

DN "Szentendrei Emlék / BÁV" 2xklf, Al illetve Br emlékérem (30mm) T:1

1 000 HUF
DN Gyula negatív éremkép, Br nyomólemez? (61x60mm) T:2
30738.

DN "Gyula" negatív éremkép, Br nyomólemez? (61x60mm) T:2

4 000 HUF
DN Pogány Frigyes emlékplakett - A kiemelkedő tanulmányi munkáért egyoldalas, öntött Br plakett (130mm) T:1-,2 kis patina
30739.

DN "Pogány Frigyes emlékplakett - A kiemelkedő tanulmányi munkáért" egyoldalas, öntött Br plakett (130mm) T:1-,2 kis patina

5 000 HUF
DN Telefongyár préselt Fe lemezérem (46mm) T:2
30740.

DN "Telefongyár" préselt Fe lemezérem (46mm) T:2

2 200 HUF
5,95
6,47
DN Szent György aranyozott fém emlékérem füllel (37mm) + Kisfaludy - A Balaton első gőzhajója kétoldalas Br emlékérem füllel (30mm) T:2-,3
30741.

DN "Szent György" aranyozott fém emlékérem füllel (37mm) + "Kisfaludy - A Balaton első gőzhajója" kétoldalas Br emlékérem füllel (30mm) T:2-,3

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF