12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Ezüst(Ag) szögmérő, jelzett, AP mesterjeggyel, h: 4,5 cm, nettó: 8,3 g + Ezüst(Ag) toll, jelzett, sérült, h: 8,5 cm, bruttó: 6,7 g