Books: Tales

Number of items: 37

Walt Disney: Pinokkio. Egy élő fabábú csodálatos kalandjai. Pálföldy Margit fordítása. Bp, én., Palladis Rt. Karcos, kopott, foltos kartonált papírkötésben. Foltos, kijáró lapokkal.
17325.

2 000 HUF
Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp.,(1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, pár foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.
17326.

2 800 HUF
7,57
8,24
Ezeregy éjszaka regéi. A magyar ifjuság számára. Átdolgozta: Radó Antal. Bp, én., Lampel R. Negyedik kiadás. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon kötésben, kijáró lapokkal, meglazult kötéssel és koszos, foltos borítóval.
17327.

2 800 HUF
7,57
8,24
Selma Langerlöf: Csodálatos utazás. Róna Emy rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben
17328.

2 000 HUF
Vekerdi József: A cigány népmese. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 13. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé kopott, gyűrött borítóval.
17329.

2 000 HUF
Obi, a gőgös kókuszdió. Kubai joruba mítoszok és mesék. Válogatta, részben gyűjtötte, fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Dornbach Mária. Népek meséi sorozat. Bp, 1977, Európa Könyvkiadó. Félvászon kötésben, kopott papír védőborítóban.
17330.

1 200 HUF
Történet a hat asszonyról, akik felmentek a Holdba. Mesék Pápua Új-Guineából. Bp, 1980, Európa Könyvkiadó. Válogatta és fordította Bori Clark. Félvászon kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
17331.

1 200 HUF
A kilenc pávalány és az aranyalmafa. Népmesék Vuk Stefanovic Karadzic gyűjtéséből. Vál., ford. és a jegyzeteket írta: Szekeres Knefély Klára. Predrag Stepanovic utószavával. Az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1987, Európa. Kiadói kopottfélvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17332.

1 000 HUF
9
Sigrid Koch:A szép delfinlány. Mítoszok és mesék a Gilbert- és Ellice-szigetekről. Népek meséi. Bodrogi Tibor fordítása. Bp, 1976, Európa Könyvkiadó. Gerd Koch fényképeivel illusztrálva. Félvászon kötésben, kissé szakadt és koszos papír védőborítóban.
17333.

1 200 HUF
Fábián Gyula: A fehér sas vagy a legutolsó delewar hős története. Vidám diákregény. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n., Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17334.

1 200 HUF
Fehér Szarvas: A Sziklás Hegyek varázslója. Magyar Ifjúból indiánfőnök. Hn., én., Athenaeum. A szerző rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban
17335.

1 200 HUF
Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Ford.: Baktay Ervin. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötésben, karton védőtokban. Foltos, megviselt állapotban.
17336.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF