Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 43

15600.

2 000 HUF
15601.

2 000 HUF
15602.

12 000 HUF
32,43
35,29
Róma után Tokió előtt. Szerk.: Pászotr Lajos. Bp., 1961, Sport. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.   Klics Ferenc (1924-1993) edző (korábbi atléta, diszkoszvető, 16-szoros magyar bajnok, olimpikon, 1956-ban a magyar olimpiai csapat forradalmi bizottságának az elnöke) részére szóló ajándékozási sorokkal a tanítványaitól.
15603.

1 200 HUF
Hernádi Miklós (szerk.): Aranycsapat. A film születése, és ami a filmből kimaradt... Bp., 1982, Mafilm. Kiadói papír kötésben, szakadásokkal.
15604.

1 000 HUF
Varga Lajos: Budapesti elektromos S.E. 70 év krónikája 1922-1992. Bp., 1991, VÍZIÓ Művészeti Alkotóközösség. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15605.

1 200 HUF
15606.

1 000 HUF
15607.

1 000 HUF
Háda József: A kapus iskolája. Bp., 1943, Háda József. Fekete-fehér képekkel illusztrált Pótolt papírkötés, eredeti borító hiányzik. Helyenként kissé foltos lapokkal.
15608.

1 000 HUF
15609.

2 000 HUF
Krasznai Korcz János, Zsigmond Gábor: Célfotó. Photo Finish. H. n., 2000, Ifjúsági és Sportminisztérium. Fekete-fehér képekkel, egész oldalas ilusztrációkkal. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Magyar és angol nyelvű leírásokkal.
15610.

1 800 HUF
Vegyes futball témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Földessy János- Hoffer József - Pánczél Lajos: A labdarúgó világbajnokságok. Bp, 1962, Sport. Az illusztrációk a szerző archívumából származnak. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban. Megjelent 5100 példányban. + Rejtő László- Lukács László - Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp, 1964, Sport. Félvászon kötésben, kopott állapotban.
15611.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF