Books: Religion

Number of items: 32

Joanne Cabassutio: Notitia Conciliorum Sanctae Ecclesiae. In qua elucidantur exactissime tum Sacri Canones, tum veteres, novique Ecclesia Ritus, tum praecipuae Partes Ecclesiastica Historiae. I-II. köt. Agriae-Tyrnaviae, 1758-1750, Typis Franc. Ant. Royer-Typis Academicis Societ. Jesu, 19 sztl. lev.+330 p.; 3 sztl. lev. +334 p.+24 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, bordázott egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal, az utolsó lapon 2 viaszpecséttel, 3 bélyegzéssel.
17284.

17 000 HUF
45,95
50,00
17285.

2 000 HUF
Vanyó László: Az egyházatyák Bibliája és az ókeresztény exegézis története, módszere. Septuaginta, Diatesszaron, Vetus Latina, Vulgata. Vác, 2002, Jel Könyvkiadó. Papírkötésben, szép állapotban.
17286.

5 000 HUF
Aristeides Papadakis - John Meyendorff: A keresztény Kelet és a pápaság felemelkedése.Az egyház 1071 és 1453 között. Bizánc világa VI. Bp, 2002, Bizantinológiai Intézeti Alapítvány. Papírkötésben, jó állapotban.
17287.

5 000 HUF
17288.

2 400 HUF
Imre lajos hivatás és élet: Hivatás és élet. Elmélkedések, prédikációk, előadások. Cluj-Kolozsvár, 1938, Minerva. Kiadói kissé sérült papírkötés, sérült gerinccel.
17289.

1 600 HUF
17290.

2 000 HUF
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Buda, 1849, A Magyar Királyi Egyetem betűivel, 1 t.+8+400+4 p.+7 t.(metszetek.) Oldalszámozáson belül egy egészoldalas metszettel. Korabeli egészbőr-kötésben, rossz állapotban, sérült, szétvált borítóval és gerinccel, szétvált kötéssel, foltos lapokkal, két lapon szöveget is érintő hiánnyal, a lapokon apró szúette lyukakkal, hiányzó lapokkal (274-283. oldalak között.)
17291.

Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Buda, 1849, A' Magyar Királyi Egyetem betűivel, 1 t.+8+400+4 p.+7 t.(metszetek.) Oldalszámozáson belül egy egészoldalas metszettel. Korabeli egészbőr-kötésben, rossz állapotban, sérült, szétvált borítóval és gerinccel, szétvált kötéssel, foltos lapokkal, két lapon szöveget is érintő hiánnyal, a lapokon apró szúette lyukakkal, hiányzó lapokkal (274-283. oldalak között.)

4 000 HUF
Vegyes Scolar Vallástörténet sorozat könyvtétel, 2 db. Mark Galli: Assisi Szent Ferenc és kora. Bp, 2003, Scolar Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. + Graham Tomlin: Luther és kora. Bp, 2003, Scolar Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17292.

2 000 HUF
Valdens hősök - Arnaud krónikája. Fordította és bevezetéssel ellátta Dr. Német Gábor. Az előszót Dr. Ravasz László írta. A címlap Buday György fametszőművész munkája. Bp., 1933, magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
17293.

1 600 HUF
Bangha Béla S. J.: Az oltár titka. Jelen van-e Krisztus az Oltáriszentségben? Bp, én., a Magyar Kultúra kiadása. Második kiadás. Papírkötésben, kopott, foltos borítóval. Egy kivágás van a címlapon.
17294.

1 000 HUF
Serédi Jusztinián öt beszéde. Bp, 1943, Jelenkor. Papírkötésben, kissé foltos borítóval. Intézményi bélyegzővel ellátva.
17295.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF