Number of items: 241

Mollináry Gizella 4 műve:   Betévedt Európába I-II. köt. Regényciklus 1. része. Bp.,[1942], Grill,(Globus-ny.), 336; 328 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.;  Betelt a föld hamissággal. I-II. köt. Regényciklus 2. része. Bp.,[1941],Grill,(Nagyvárad, Grafika-ny.), 316; 288 p. Első kiadás. A borító Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő munkája. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított illusztrált papír védőborítóban.;   Meddő szüret után... I-II. köt. Regényciklus 3. része. Bp.,[1942],Grill,(Általános-ny.), 307; 302 p. Első kiadás. A borító Gábor Pál (1913-1993) festő, grafikus munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.;  Vádoltuk egymást. I-II. köt. Regényciklus 4. része. Bp.,1943,Grill,(Általános-ny.), 289; 265 p. Első kiadás. A borító Gábor Pál (1913-1993) festő, grafikus munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.;
17362.

Mollináry Gizella 4 műve: Betévedt Európába I-II. köt. Regényciklus 1. része. Bp.,[1942], Grill,(Globus-ny.), 336; 328 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.; Betelt a föld hamissággal. I-II. köt. Regényciklus 2. része. Bp.,[1941],Grill,(Nagyvárad, 'Grafika'-ny.), 316; 288 p. Első kiadás. A borító Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő munkája. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított illusztrált papír védőborítóban.; Meddő szüret után... I-II. köt. Regényciklus 3. része. Bp.,[1942],Grill,(Általános-ny.), 307; 302 p. Első kiadás. A borító Gábor Pál (1913-1993) festő, grafikus munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.; Vádoltuk egymást. I-II. köt. Regényciklus 4. része. Bp.,1943,Grill,(Általános-ny.), 289; 265 p. Első kiadás. A borító Gábor Pál (1913-1993) festő, grafikus munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.;

10 000 HUF
27,03
29,41
Dutka Ákos: A vénség balladája. DEDIKÁLT! Bp., 1965, Magvető Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17363.

5 000 HUF
22
Balázs Béla: A fekete korsó: új játékok. Gyoma, 1919, Kner Izidor. Félvászon kötésben, foltos lapokkal, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
17364.

4 000 HUF
Szenes Adolf: A hülyék és azok nevelése. Pécs, 1895. 113p. + (2) Korabeli félvászon kötésben, laza. szétváló fűzés. Ritka!
17365.

4 000 HUF
13
17366.

3 000 HUF
Francois Villon: A szegény Villon tíz balladája és szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp., 1940, Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 71 p. Hozzákötve: Faludy György: Villon balladái - - átköltésében. Bp., (1937), Officina, (Löbl Dávid és Fia-ny.), 90+2 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Harmadik kiadás. Korabeli átkötött aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötésben, jó állapotban.   Jeges Ernő (1898-1956): ifj. Bakay Lajos könyve, klisé, papír, jelzett a nyomaton, 7x4 cm. Ifj. Bakay Lajos (1917-1998) orvostörténész, idegsebész.
17367.

5 000 HUF
13
17368.

8 000 HUF
17369.

3 000 HUF
17370.

2 000 HUF
17371.

3 000 HUF
17373.

3 600 HUF
9,73
10,59
Babits Mihály összegyűjtött munkái: IV.;V.;VI.,VIII. kötetek Halálfiai I-II., Tímár Virgil fia, Kártyavár, Összes novellák. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
17374.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF