Német Demokratikus Köztársaság DN "ELISABETH VON THÜRINGEN 1207-1231 / WARTBURG ELISABETHKEMENATE ADLERKAPITELL" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1- kis ph.
German Democratic Republic ND "ELISABETH VON THÜRINGEN 1207-1231 / WARTBURG ELISABETHKEMENATE ADLERKAPITELL" double-sided Br commemorative medallion (50mm) C:AU small edge error
NSZK 1970. "Shell - IX. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó / Horst Hottges, Klaus Fichtel" fém emlékérem (30mm) T:1-FRG 1970. "Shell - IX. FIFA World Cup Mexico / Horst Hottges, Klaus Fichtel" metal medal (30mm) C:AU
Olasz Államok / Velence 1778-1789. A velencei Dalmát Szent György és Tryphon Iskola kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérme, füllel. "QVIA IESVS VENIT IEROSOLIMAM - S. GEORGIVS / ACCEPERUNT RAMOS PALMARUM - S. TRYPHON N. D." (br. 7,26g/32mm) T:3- patina, fül
Italian States / Venice 1778-1789. Double-sided Ag medallion with ear, without hallmark of The Dalmatian School of Saints George and Tryphon, Venice QVIA IESVS VENIT IEROSOLIMAM - S. GEORGIVS / ACCEPERUNT RAMOS PALMARUM - S. TRYPHON N. D." (gr. 7,26g/32mm) C:G patina ear
Olaszország / Firenze 1898. "Girolamo Savonarola és társai kivégzésének 400. évfordulója" egyoldalas fém emlékérem, hátlapon akasztó (139mm/297g) T:2 patina
Italy / Florance 1898. "400th Anniversary of the Execution of Girolamo Savonarola and others" one-sided metal commemorative medallion, on the back with hanger (139mm/297g) C:XF patina
Olaszország 1984. "Piramide di Caio cestio - Porta S. Paolo - 4 Giugno 1984 / Quarantennale della Liberazione - Roma 1944 1984 - MMDCCXXXVII 21 Aprile 1984" Br emlékérem, eredeti tokban (49mm) T:1
Olaszország 1987. "FESTA NAZIONALE L'UNITA BOLOGNA 1987" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti felbontott műanyag tokban. Szign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) T:1 (eredetileg PP)
Italy 1987. "FESTA NAZIONALE L'UNITA BOLOGNA 1987" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate, in original, opened foil pacakge. Sign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) C:UNC (originally PP)