Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 48

Amerikai Egyesült Államok 1974. Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
31601.

1 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Elvis Presley 1935-1977 / Dahlonega Mint befektetési ezüst tömb (1oz/31,22g/0.999/29x50mm) T:1- (PP) patina USA ND Elvis Presley 1935-1977 / Dahlonega Mint silver bar (1oz/31,22g/0.999/29x50mm) C:AU (PP) patina
31602.

Amerikai Egyesült Államok DN "Elvis Presley 1935-1977 / Dahlonega Mint" befektetési ezüst tömb (1oz/31,22g/0.999/29x50mm) T:1- (PP) patina USA ND "Elvis Presley 1935-1977 / Dahlonega Mint" silver bar (1oz/31,22g/0.999/29x50mm) C:AU (PP) patina

8 000 HUF
10
Amerikai Egyesült Államok 1986. John Fitzgerald Kennedy 1961-1963 / Madison Mint befektetési ezüst tömb (1oz /31,18g/0.999/29x50mm) T:1- (PP) patina USA 1986. John Fitzgerald Kennedy 1961-1963 / Madison Mint silver bar (1oz/31,18g/0.999/29x50mm) C:AU (PP) patina
31603.

Amerikai Egyesült Államok 1986. "John Fitzgerald Kennedy 1961-1963 / Madison Mint" befektetési ezüst tömb (1oz /31,18g/0.999/29x50mm) T:1- (PP) patina USA 1986. "John Fitzgerald Kennedy 1961-1963 / Madison Mint" silver bar (1oz/31,18g/0.999/29x50mm) C:AU (PP) patina

8 000 HUF
14
DN Robert Louis Stevenson Br emlékérem tokban (39mm) T:2
31604.

DN "Robert Louis Stevenson" Br emlékérem tokban (39mm) T:2

1 600 HUF
Ausztria 1848. János főherceg birodalmi adminisztrátorrá választásának emlékére Sn emlékérem (37mm) T:3 ph. Austria 1848. In memory of the election of Archduke John as imperial administrator Sn commemorative coin. Erzherzog Johann v. Ostr. z. Reichsverweser erwahlt 1848 / Aus Verehrung und Liebe - Dem Verdienste geweiht (37mm) C:F edge error
31605.

Ausztria 1848. "János főherceg birodalmi adminisztrátorrá választásának emlékére" Sn emlékérem (37mm) T:3 ph. Austria 1848. "In memory of the election of Archduke John as imperial administrator" Sn commemorative coin. "Erzherzog Johann v. Ostr. z. Reichsverweser erwahlt 1848 / Aus Verehrung und Liebe - Dem Verdienste geweiht" (37mm) C:F edge error

1 000 HUF
Ausztria ~1910. Beethoven egyoldalas Br plakett. Szign.: Franz Stiasny (90mm) T:2 kis patina Austria ~1910. Beethoven one-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (90mm) C:XF small patina
31606.

Ausztria ~1910. "Beethoven" egyoldalas Br plakett. Szign.: Franz Stiasny (90mm) T:2 kis patina Austria ~1910. "Beethoven" one-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (90mm) C:XF small patina

18 000 HUF
48,65
52,94
Ausztria ~1910. Wagner Br plaket (62x55mm) T:2  Austria ~1910. Wagner Br plaque with personal engravement on back. Sign.: Franz Stiasny (62x55mm) C:XF
31607.

Ausztria ~1910. "Wagner" Br plaket (62x55mm) T:2 Austria ~1910. "Wagner" Br plaque with personal engravement on back. Sign.: Franz Stiasny (62x55mm) C:XF

5 000 HUF
31608.

5 000 HUF
Csehszlovákia 1922-1980. 1K-3K (6xklf) + Csehország 1993-1997. 1K-2K (3xklf) + Szlovákia 1993-1995. 5K (2xklf) T:2-3 Czechoslovakia 1922-1980. 1 Koruna - 3 Koruny (6xdiff) + Czech Republic 1993-1997. 1 Koruna - 2 Koruny (3xdiff) + Slovakia 1993-1995. 5 Korún (2xdiff) C:XF-F
31609.

1 600 HUF
31610.

1 200 HUF
31611.

5 000 HUF
Franciaország 1825. Francia amatőr művészek kétoldalas Br emlékérem. Szign: Peuvrier F. (42mm) T:3 ph. France 1825. French amateur artists two-sided Br medallion. Les Artistes et Amateurs Francais a Hummel - Paris 1825. Sign: Peuvrier F. (42mm) C:F edge errors
31612.

Franciaország 1825. "Francia amatőr művészek" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Peuvrier F. (42mm) T:3 ph. France 1825. "French amateur artists" two-sided Br medallion. "Les Artistes et Amateurs Francais a Hummel - Paris 1825". Sign: Peuvrier F. (42mm) C:F edge errors

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF