Maps

Number of items: 24

1913 Kogutowicz Budapest Székesfőváros térképe, 1:25.000, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói, illusztrált Budapest címeres szecessziós papírborító sérült (kettészakadt) és foltos, térkép hajtott, szakadt, 70x85 cm
13089.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,38
Minimum bid:
3 200 HUF
cca 1900-1910 Budapest és környéke térkép, 1:75.000, Cs. és Kir. Katonaföldrajzi Intézet, kiadói szecessziós papírborító ragasztott és kissé sérült, , térkép hajtott, lap széle kissé foltos és egy kisebb szakadással, 62x50 cm
13090.

Available for bidding
4 000 HUF
11,46
13,84
Minimum bid:
4 000 HUF
1931 Kispest megyei város térképe. Kiadja Fischhof Henrik. 46x49 cm. 1:10000. Szakadásokkal, hajtásnyomokkal, apró foltokkal, lap tetején ceruzás feljegyzéssel
13091.

Available for bidding
1 800 HUF
5,16
6,23
Minimum bid:
2 000 HUF
1900 A Magyar Állam közigazgatási térképe, vászontérkép, kiadja: M. kir állami nyomda, hiányos, II. és VI. tábla hiányzik
13092.

Available for bidding
8 000 HUF
22,92
27,68
Minimum bid:
8 500 HUF
1891 Gaura és Galgó vidéke térképe, Hofmann Károly, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x52cm
13093.

Available for bidding
3 600 HUF
10,32
12,46
Minimum bid:
3 600 HUF
1910 Berezna és Szinevér, rajzolta: Pitter Tivadar, 1:75.000, kis szakadással, 67x91 cm
13094.

Available for bidding
2 600 HUF
7,45
9,00
Minimum bid:
2 600 HUF
1910 Nagyvárad, 1:75.000, rajzolta: Pitter Tivadar, kis szakadással, 67x92 cm
13095.

Available for bidding
2 600 HUF
7,45
9,00
Minimum bid:
2 600 HUF
1894 Hatvan és Gödöllő környékének katonai térképe, kiadja: K. u. k. militärgeographisches Institut, 48×62 cm
13096.

Available for bidding
1 000 HUF
2,87
3,46
Minimum bid:
1 400 HUF
Salgótarján járási jogú város térképe, utcajegyzékkel, 23×33 cm
13097.

Available for bidding
1 600 HUF
4,58
5,54
Minimum bid:
1 600 HUF
1933 Kirándulók térképe 6/a.: Mátra, 1:50000, Magyar Királyi Állami Térképészet, jó állapotban, 61×99 cm
13098.

Available for bidding
2 400 HUF
6,88
8,30
Minimum bid:
3 000 HUF
1876 Pest-Pilis-Solt-Kiskun megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, vászontérkép, 47,5×30,5 cm
13099.

Available for bidding
11 000 HUF
31,52
38,06
Minimum bid:
11 000 HUF
cca 1910 Óbuda és környéke katonai térkép 60x48 cm
13100.

Available for bidding
3 000 HUF
8,60
10,38
Minimum bid:
3 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 393:
From 27 April to 6 May
Viewing: from 3 May to 6 May
Payment deadline is 21 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.