Frames

Number of items: 22

Repesztett mázas kerámia képkeret, belső méret: 6×6 cm, külső méret: 15×15 cm
11966.

2 400 HUF
11967.

2 400 HUF
Ovális fa gyertyatartó, sérült támasztóval, belső méret: 11×8 cm, külső méret: 15×11,5 cm
11968.

1 000 HUF
Dekoratív régi fa képkeret, aranyozott díszítéssel, benne 19. század eleji fotóval, kis kopásokkal, apróbb sérülésekkel, 23x17,5 cm
11969.

3 000 HUF
Nagy méretű festett, aranyszínű fa képkeret. Képméret: 57x79 cm
11970.

5 000 HUF
11971.

8 500 HUF
22,97
Exkluzív, nagy méretű aranyozott keret. képméret Kis kopásokkal, a sarkokon, széleken 80x70 cm, külső méret 94x85 cm
11972.

10 000 HUF
27,03
29,41
Exkluzív, nagy méretű aranyszínű keret. képméret 80x70 cm, küldő méret 94x85 cm
11973.

10 000 HUF
27,03
29,41
Dekoratív üvegezett, kissé sérült fa képkeret Mózest vagy más prófétát ábrázoló, kezében héber nyelvű feliratos tárgyat tartó gobleinnel. Paszpartu méret: 49x35,5 cm. Keret belső méret: 64x50 cm.
11974.

7 000 HUF
18,92
20,59
Ovális üvegezett fa képkeret Renoir nyomattal, nyomat gyűrött, belső méret: 30×24,2 cm
11975.

1 600 HUF
Dekoratív, üvegezett fa képkeret ovális paszpartuval és gobleinnel. Paszpartu méret: 34x24 cm. Keret belső méret: 46x36 cm.
11976.

3 000 HUF
Dekoratív, historizáló stílusú blondel üvegezett képkeret gobleinnel. Keret belső méret: 39x50 cm.
11977.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF