11423. 393. Closed Online auction Antique
42 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g
Photo of the item taken by : karap_norbert