Books: Tales Number of items: 37
2376483
17847
392
Books: Tales
Other collectibles
Özv. Báthory Nándorné: Tündérvilág a Városligetben. Ifjúsági regény. Rajzolták: Nagy Sándorék. Bp.,[1914], Szent István-Társulat, 107+3 p. + 12 t. Egészoldalas illusztrációkkal, fejezetkezdő és -záró képekkel, iniciálékkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
Szecessziós gyermekkönyv a Gödöllői Művésztelep művészházaspárjának, Nagy Sándornak és feleségének, Kriesch Laurának (Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920) húga.) illusztrációival.
10 000 HUF
2376537
17848
392
Books: Tales
Other collectibles
Schmid [Christophe von] Kristóf: Tannenburgi Róza és négy más elbeszélés az ifjuság számára. Forditotta Győry Ilona. Öt vizfestmény után készült szinnyomatu képpel Offterdinger K. után.
Budapest, [1890]. Lauffer Vilmos. [2] + 106 p. + 4 litografált t.(az 5. a címlapon Kiadói félvászon-kötésben, Jó példány! .
10 000 HUF
2375286
17849
392
Books: Tales
Other collectibles
Sebők Zsigmond: Mackó úr útnak indul. Bp., é. n., Singer és Wolfner, 195+1 p.Tizedik kiadás. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, részben szétvált kötéssel
2 400 HUF
2369678
17850
392
Books: Tales
Other collectibles
A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,én.,Athenaeum, 123 p. Kiadói enyhén kopott illusztrált félvászon-kötésben.
3 000 HUF
2298118
17851
392
Books: Tales
Other collectibles
P. Ábrahám Ernő: A csudaszarvas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
1 800 HUF
2375252
17852
392
3200
Books: Tales
Other collectibles
[Hoffmann, Franz (1814-1882)]: Száz kis történet jó kis gyermekek számára. Hoffmann Ferenc után meséli Regélő bácsi. Bp.,[1927],Franklin, 164 p.+6 (színes képek) t. Tizedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó táblákkal, laza kötéssel.
3 200 HUF
2375549
17853
392
Books: Tales
Other collectibles
Wilhelm Hauff: Märchen. Illustrirt von W. Schäfer. Berlin,én., Gustav Pohlman, Német nyelven. 3 színes egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
2 000 HUF
2322450
17854
392
2200
Books: Tales
Other collectibles
Döbrentey Ildikó: Égbőlpottyant új mesék. Kovács Orsolya illusztrációival. Bp.,1997, Ekhó-K.u.K. -Seneca. Kiadói kartonált papírkötés.
2 200 HUF
2285919
17855
392
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
2328143
17856
392
900
Books: Tales
Other collectibles
Lázár Endréné-Kőrösiné Takács Elvira: Varázsoljunk együtt? 2. Különleges rajtechnikák óvodásoknak és kisiskolásoknak. Kisújszállás,én.,Szalay. Kiadói papírkötés.
2314382
17857
392
Books: Tales
Other collectibles
Webster, Jean: Patty a kollégiumban. százszorszép könyvek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2314394
17858
392
Books: Tales
Other collectibles
Krúdy Gyula: Az alispán leányai. Bp., Singer és Wolfner. Százszorszép Könyvek. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035