Books: Tales

Number of items: 37

Özv. Báthory Nándorné: Tündérvilág a Városligetben. Ifjúsági regény. Rajzolták: Nagy Sándorék. Bp.,[1914], Szent István-Társulat, 107+3 p. + 12 t. Egészoldalas illusztrációkkal, fejezetkezdő és -záró képekkel, iniciálékkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.   Szecessziós gyermekkönyv a Gödöllői Művésztelep művészházaspárjának, Nagy Sándornak és feleségének, Kriesch Laurának (Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920) húga.) illusztrációival.
17847.

10 000 HUF
27,03
29,41
14
Schmid [Christophe von] Kristóf: Tannenburgi Róza és négy más elbeszélés az ifjuság számára. Forditotta Győry Ilona. Öt vizfestmény után készült szinnyomatu képpel Offterdinger K. után.  Budapest, [1890]. Lauffer Vilmos. [2] + 106 p. + 4 litografált t.(az 5. a címlapon Kiadói félvászon-kötésben, Jó példány! .
17848.

10 000 HUF
27,03
29,41
Sebők Zsigmond: Mackó úr útnak indul. Bp., é. n., Singer és Wolfner, 195+1 p.Tizedik kiadás. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, részben szétvált kötéssel
17849.

2 400 HUF
17850.

3 000 HUF
P. Ábrahám Ernő: A csudaszarvas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17851.

1 800 HUF
[Hoffmann, Franz (1814-1882)]: Száz kis történet jó kis gyermekek számára. Hoffmann Ferenc után meséli Regélő bácsi. Bp.,[1927],Franklin, 164 p.+6 (színes képek) t. Tizedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó táblákkal, laza kötéssel.
17852.

3 200 HUF
8,65
9,41
Wilhelm Hauff: Märchen. Illustrirt von W. Schäfer. Berlin,én., Gustav Pohlman, Német nyelven. 3 színes egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
17853.

2 000 HUF
10
Döbrentey Ildikó: Égbőlpottyant új mesék. Kovács Orsolya illusztrációival. Bp.,1997, Ekhó-K.u.K. -Seneca. Kiadói kartonált papírkötés.
17854.

2 200 HUF
5,95
6,47
17855.

1 000 HUF
Lázár Endréné-Kőrösiné Takács Elvira: Varázsoljunk együtt? 2. Különleges rajtechnikák óvodásoknak és kisiskolásoknak. Kisújszállás,én.,Szalay. Kiadói papírkötés.
17856.

900 HUF
2,43
2,65
Webster, Jean: Patty a kollégiumban. százszorszép könyvek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17857.

1 000 HUF
17858.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF