Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 32

Friedrich Sigsimund Leuckart: Zoologische Bruchstücke. III. helminthologische Beiträge. Freiburg, 1842, Gebrüder Groos. Német nyelven. 2 db rézmetszettel illusstrált. Modern félvászon kötésben, tartalomjegyzék lapján kisebb hiánnyal a sarokban, néhány lapon apró foltokkal.
17636.

3 800 HUF
10,27
11,18
17637.

2 600 HUF
7,03
7,65
Walter Sperling: Ha okos vagy, törd a fejed. Fejtörők a matematika, artimetika és geometria világából. A szerző 119 rajzával. Bp.,1943,Griff. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17638.

1 600 HUF
Kátay János: A hajhullás orvoslása és ápolása. Bp., 1904, Dobrowsky és Franke. 14p. Kiadói, kissé sérült papírkötés.
17639.

2 200 HUF
5,95
6,47
Preisich Miklós (szerk.): Vegyészek zsebkönyve. Bp., 1963, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17640.

2 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Benedek István: Tibeti orvoslás és varázslás. Bp., 1987, Gondolat. Második, bővített kiadás.Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;  Oláh Andor: Újhold király a magyar népi orvoslás életrajza. Bp., 1986., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;  Válogatások a hippokratészi gyűjteményből. Vál.: Havas László. Bp., 1991., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
17641.

2 000 HUF
Törődjünk Egészségünkkel! sorozat 4 kötete:  Nemessúri Mihály: Sport és egészség, Krámer Mihályné-Szőke Sándorné: A táplálkozás titkai, Kneffel Pál: Nyári örömök, nyári veszedelmek, Irányi Jenő: A természet gyógyító erői: gyógyvíz, napfény, éghajlat. Bp.,1960-1963,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés, az egyik borítón hiánnyal.
17642.

"Törődjünk Egészségünkkel!" sorozat 4 kötete: Nemessúri Mihály: Sport és egészség, Krámer Mihályné-Szőke Sándorné: A táplálkozás titkai, Kneffel Pál: Nyári örömök, nyári veszedelmek, Irányi Jenő: A természet gyógyító erői: gyógyvíz, napfény, éghajlat. Bp.,1960-1963,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés, az egyik borítón hiánnyal.

1 400 HUF
Raoul Francé: Az élet titka. Bp.,én., Béta. Fekete-fehér szövegközti illusztrációival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel. az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, fülszöveggel.
17643.

1 200 HUF
17644.

1 000 HUF
Törődjünk Egészségünkkel! sorozat 3 kötete:Varga Ervin: Idegesség-betegség, Miért káros az elhízás, Rodé Iván: Őszinte szavak a rákról. Bp.,1959-1962,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés
17645.

"Törődjünk Egészségünkkel!" sorozat 3 kötete:Varga Ervin: Idegesség-betegség, Miért káros az elhízás, Rodé Iván: Őszinte szavak a rákról. Bp.,1959-1962,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés

1 000 HUF
17646.

1 200 HUF
17647.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF