Books: Judaica

Number of items: 32

Reich, Ignaz: Beth-el. Ehrentempel verdienter ungarischer Israeliten. II. Band 1. 3. Heft. Pest, 1867, Alois Bucsánszky. Kiadói papírkötés, hiányos kötés, hiányzó oldalak.
17755.

20 000 HUF
54,05
58,82
A Tiszaeszlári bűnper. Bary József vizsgálóbíró emlékiratai. Bp., 1942, Magyar Élet, 848 p. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon kötésben, egy javított, sérült lappal (337/338.)
17756.

18 000 HUF
48,65
52,94
17757.

8 000 HUF
Friedrich Muckle: Der geist der jüdischen Kultur und das Abendland. Bécs, 1923, Rikola. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kissé kopott borítóval, előzéklapon tulajdonosi bélyegzővel, utolsó két lap kötése meglazult és kisebb szakadással.
17758.

6 000 HUF
Dr. Bernstein Béla: Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz és a zsidók. Budapest, 1898, Franklin-Társulat Nyomdája. Jókai Mór előszavával. Kiadói papírkötésben. Kopott, a gerincnél szakadt, a lapok szélei gyűröttek, helyenként laza fűzéssel.
17759.

6 000 HUF
17760.

19 000 HUF
51,35
55,88
Wajlaket Joszef: Responsum. Bonyhád, 1901, k.n. Félvászon kötésben, sérült gerinccel. Héber nyelven.
17761.

15 000 HUF
40,54
44,12
Dr. Buk Miklós: Mit akar a cionizmus? Bp., 1940, Magyar Cionista Szövetség, 32 p.+4 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17762.

2 000 HUF
1939-1945. We have not forgotten=Nous navons pas oublié.= Wir haben es nicht vergessen. Warszawa, 1962, Polonia Publishing House. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17763.

5 000 HUF
17764.

4 000 HUF
Héber nyelvkönyv kezdőknek. I. rész. A mai Izrael nyelve kezdőknek. I. rész. Összeáll.: Raj Tamás. Bp., én., Makkabi. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17765.

3 000 HUF
Ságvári Ágnes: Holocaust Budapest 1944. Bp., 1994, The Jewish Agency for Israel, 25 p.+1 t.(nagyméretű térkép melléklet, 80x106 cm.) Angol nyelven. Kiadói műanyag tokban.
17766.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF