Propaganda, politics

Number of items: 23

Treue Verbündete! / Central Powers propaganda with Wilhelm II, Ferdinand I of Bulgaria, Mehmed V, Franz Joseph (fl)
24330.
Legend T2/3

1 000 HUF
16
1839-40 évi pozsonyi magyar alsótábla ülésterme / 1839-40 Hungarian Parliament in Bratislava (EK)
24331.
Legend T2/3

1 600 HUF
1912 Jelenetek a nemzeti küzdelem nehéz napjaiból. Képviselők kihurcoltatása, melyért Tiszát éri a nemzet átka. Herkó Péter kiadása (EM)
24332.
Legend T4

2 400 HUF
Magyar ellenes szlovák propaganda / Slovenská slava v Ceskoslovenskej Republike / Czechoslovak unity, Slovakian Anti-Hungarian propaganda, Ferdis Juriga (EB)
24333.
Legend T3/4

5 000 HUF
Magyar szocreál munkás propaganda: Csepeli I. számú ipari tanulóintézet fiataljai, Turi Gábor kiváló géplakatos iparitanuló oktatja tanulótársait az MTH I. sz. tanintézetében (Csepel) - 2 db modern képeslap (Művészeti Alkotások)
24334.
Legend

2 800 HUF
7,57
8,24
Magyar szocreál propaganda: a Honvéd Kossuth Akadémia első tisztavatása (1948. augusztus 19.), középületeink május 1-i díszben (Budapest) Világ proletárjai egyesüljetek! Éljen a világ dolgozóinak harcos egysége - 2 db modern képeslap
24335.
Legend

Magyar szocreál propaganda: a Honvéd Kossuth Akadémia első tisztavatása (1948. augusztus 19.), középületeink május 1-i díszben (Budapest) "Világ proletárjai egyesüljetek!" "Éljen a világ dolgozóinak harcos egysége" - 2 db modern képeslap

2 800 HUF
7,57
8,24
14
Magyar szocreál munkás propaganda: Nádudvari Sztálin TSz. leghorn tenyészete, Lantos Erzsébet szentesi ipari tanulólány - 2 db modern képeslap (Művészeti Alkotások)
24336.
Legend

Magyar szocreál munkás propaganda: Nádudvari "Sztálin" TSz. leghorn tenyészete, Lantos Erzsébet szentesi ipari tanulólány - 2 db modern képeslap (Művészeti Alkotások)

2 400 HUF
1902 A Zászló Bizottság (Országos Nemzeti Szövetség, az amerikai magyarságnak küldött zászlaja): Rákos Jenő, Balás Árpád, Buday Barna, Zseni József, Bujanovics Sándor. Balog, Lnrovitz & Co. / Hungarian Flag Committee of the flag sent to the American Hungarians. Art Nouveau, Hungarika / Hungarica (felszíni sérülés / surface damage)
24337.
Legend T3

3 000 HUF
Felelősek vagyunk valamennyi gyermekért, a fehérekért és feketékért egyaránt; kiadja a Magyar Nők Demokratikus Szövetsége, kommunista propaganda lap / Hungarian communist propaganda postcard, white and black children
24338.
Legend T1/2

1 800 HUF
MKP VII. Ker. Szervezet Falujárói, cél a párt népszerűsítése munkásmozgalmi szempontból - 2 db eredeti fotó, Ritter Győző fényképész felvétele / Hungarian Communist Party propaganda - 2 original photos
24339.
Legend

2 800 HUF
7,57
8,24
1920 Volksabstimmung in Kärnten / Carinthian plebiscite propaganda, referendum, coat of arms, voting, Verlag Göth s: Kutzer (EK)
24340.
Legend T2/3

1 000 HUF
Száz polgár egy sorba, Megy a választásra... Választási emlék 1901-ből / Hungarian elections, humour. litho
24341.
Legend T2

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF