Art-ceramics

Number of items: 73

Kovács Margit (1902-1977): Lány, kendővel. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm / Girl with a scarf. Painted ceramic in good condition
11000.

40 000 HUF
114,61
138,41
Gorka Lívia (1925-2011): Alma. Festett samott kerámia, jelzett, sérült, m: 7 cm
11001.

24 000 HUF
68,77
83,04
Gorka Iparművészeti Vállalatos zöld tál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 16 cm, m: 7 cm
11002.

6 000 HUF
17,19
20,76
Horváth Anna (1924 - 2005): Jézus. Terrakotta kegydísz. festett, mázas 28x15 cm
11003.

6 000 HUF
17,19
20,76
Horváth Anna (1924 - 2005): Női félakt. Terrakotta szobor Jelzés nélkül. 20 cm
11004.

6 000 HUF
17,19
20,76
Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 30 cm
11005.

18 000 HUF
51,58
62,28
Retro, iparművészeti füles váza. Mázrepedésekkel, jelzés nélkül. 26 cm
11006.

1 600 HUF
4,58
5,54
Fütyülő ördög figurás párologtató radiátorra. iparművész, zsűrizett mázas kerámia, kétféle, belül repesztett mázzal. Jelzés nélkül. Minimális kopással. 18x13 cm
11007.

6 000 HUF
17,19
20,76
Iparművész retro kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 36,5x14 cm
11008.

8 000 HUF
22,92
27,68
Jelzés nélkül: bőrdudás kuruc vitéz. Mázas kerámia fali dísz. Minimális kopással 14x29 cm
11009.

3 000 HUF
8,60
10,38
Mázas kerámia oroszlán. Jelzés nélkül, lepattanásokkal. 23x22cm
11010.

3 000 HUF
8,60
10,38
Mázas kerámia ló figura. Hibátlan állapotban. m: 22 cm
11011.

2 800 HUF
8,02
9,69

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.