Number of items: 335

Ábrahám Rafael (1929-): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×16,5 cm
10000.

2 000 HUF
5,71
6,85
Ágotha Margit (1938-): Bohócok. Linómetszet, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra, amelyet Lenkey Zoltán nyitott meg. Grafika méret: 13,5x11 cm
10001.

3 000 HUF
8,57
10,27
Aknay János (1949-): Kis magyar őrangyal. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (29/30), 18×18 cm
10002.

12 000 HUF
34,29
41,10
10003.

50 000 HUF
142,86
171,23
Almásy Aladár (1946): Danton búcsúja, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/21). 38x27 cm
10004.

11 000 HUF
31,43
37,67
10005.

12 000 HUF
34,29
41,10
10006.

70 000 HUF
200,00
239,73
10007.

4 800 HUF
13,71
16,44
10008.

3 000 HUF
8,57
10,27
Aros Éva (1973-): Agora, Sziget, 2000 (készült az Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, tus, papír, jelzett, 37×52 cm
10009.

12 000 HUF
34,29
41,10
Áron Nagy Lajos (1913-1987): Verbici-tó. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalon címke szerint szerepelt az 1997-ben, Székesfehérváron rendezett életműkiállításon. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 35x70 cm / Áron Nagy Lajos (1913-1987): Vrbické pleso, Slovakia. Oil on wood fibre, signed. With exhibition label from 1997 on the reverse. With small surface damages. Framed. 35x70 cm
10010.

42 000 HUF
120,00
143,84
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Paromos. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×8,5 cm
10011.

3 000 HUF
8,57
10,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.