Ex libris - small-graphics

Number of items: 30

László Anna: Dürer 1498. Rézkarc, papír, számozott (25/9), lapon apró foltokkal, 9,5×9,5 cm
10602.

1 000 HUF
7 db ex libris, jelzéssel (pl. Radványi Román Károly) és jelzés nélkül, vegyes technika
10603.

2 000 HUF
9 db ex libris (Német Nándor, Stettner Béla, Nagy Árpád, stb.), vegyes technika és méret
10604.

2 000 HUF
6 db ex libris és kisgrafika (Fery Antal, Stettner Béla, Bajor Ágost), vegyes technika, papír, vegyes méretben
10605.

2 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958):: Budapest - lépésben hajts! Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×6 cm
10606.

1 000 HUF
10607.

1 000 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Ex libiris Dr Ludwig Bencze. Klisé, papír, jelzett a dúcon, 6,5×7 cm
10608.

2 000 HUF
Petry Béla (1902-1996): ...Debrecen városában ütöm fel a sátorfámat. Klisé, papír, jelzett, 10×14 cm
10609.

Petry Béla (1902-1996): "...Debrecen városában ütöm fel a sátorfámat". Klisé, papír, jelzett, 10×14 cm

1 200 HUF
Trojan Marian József: Melzer János ex libris, akt, fametszet, papír, 9×6 cm
10610.

1 000 HUF
6 db rézkarc, jelzett (Nagy Árpád Dániel, Dániel Viktor, Török János), 5,5×9 cm
10611.

1 000 HUF
11 db ex libris, közte Munk Péter, Nagy János, Winterstein Frigyes, stb.
10612.

1 200 HUF
14 db ex libris, jelzéssel és jelzés nélkül, vegyes technika, papír
10613.

4 000 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF