Ex libris - small-graphics

Number of items: 30

Bordás Ferenc (1911-1982) : Ex libris dr. Diósadi Elekes György. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x7cm
10614.

1 000 HUF
2,87
3,46
Révész Kornél (1885-1944): In memoriam Déry Bözsi, rézkarc, papír, jelzett, 17x11 cm
10615.

1 000 HUF
2,87
3,46
Olvashatatlan jelzéssel: Abbázia, 4 db. Rézkarc, papír, 8×12 cm
10616.

1 600 HUF
4,58
5,54
Franz von Bayros (1866-1924): Eortikus heliogravűr Die Geschichte der Zairette mappából. j.n. 12x10 cm
10617.

3 000 HUF
8,60
10,38
10618.

3 000 HUF
8,60
10,38
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): A fóthi szentház acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
10619.

3 000 HUF
8,60
10,38
5 db ex libris, jelzéssel (Sterbenz Károly, Fery Antal) és jelzés nélkül, vegyes technika, 10,5x7 cm és 14,5x9,5 cm között
10620.

1 000 HUF
2,87
3,46
22 db ex libris, vegyes technika, papír, közte egyformák is
10621.

1 200 HUF
3,44
4,15
Fery Antal (1908-1994): Boldog Ünnepeket kíván Fery Antal 1941-42. Fametszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalán a művész és Kisgrafika Barátok Köre bélyegzőjével, lap teteje papírra kasírozva, 13×10 cm
10622.

1 000 HUF
2,87
3,46
Menyhárt József (1901-1976): Ex-libris Patzauer Dezső. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap teteje pappírra kasírozva, lap jobb szélén kissé sérült. 8,5x6 cm.
10623.

1 000 HUF
2,87
3,46
Glück jelzéssel: Szabadkőműves jelképek. Heliogravír, papír, jelzett, 20x16 cm
10624.

2 000 HUF
5,73
6,92
1919-1969 Jelzés nélkül: Tanácsköztársasági évforduló rézkarc. Üdvözlőlapon. 9,5x14,5 cm
10625.

1 000 HUF
2,87
3,46

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.