Tétel

Description:

[Sven Hedin (1865-1952)] Hedin, Sven: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. Ford.: Kondor Alfréd. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+330 p. +47 (42 fekete-fehér képtábla, 4 színes képtábla, 1 színes panorámakép) t. +2 (térképek, az egyik kihajtható térkép) t. Fekete-fehér fotókkal, színes képekkel, színes, kihajtható panorámaképpel és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon sorozat kötésben, a kihajtható, színes panorámakép és egy lap szakadt, a borító kopott, két tábla hiányzik.

2 200 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.