15010.
391. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (címkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák). Két egészoldalas térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, egy lapon és három táblán szakadással.