Tétel

Description:

Csatár István - Ölvedi János: A visszatért Felvidék adattára. Bp., 1939, Mahr Ottó és Tsa "Rákóczi" Könyvkiadó. Illusztrálta: Dex Ferenc. Fekete-fehér fotókkal. Egy hiányzó lappal, kis kopásokkal, kiadói félvászon kötésben.

5 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.