15008.
391. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
Bergman, Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., é.n., Franklin, 272 p.+23 t. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis nyomódással a felső sarkon, egyébként nagyon szép állapotban