https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 197

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Sándor Anna: Szibériai Anziksz. Arató András fotóival. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói papírkötés. A fotós, Arató András (1945-) által dedikált.
15509.

Sándor Anna: Szibériai Anziksz. Arató András fotóival. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói papírkötés. A fotós, Arató András (1945-) által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
H. Szabó János: Pápa város jeles díszpolgárai a 19. században (Jókai füzetek 22.). Szerk.: dr. Hermann István. Pápa, 1998, Jókai Mór Város Könyvtár. Kiadói papírkötés védőborítóban.
15510.

H. Szabó János: Pápa város jeles díszpolgárai a 19. században (Jókai füzetek 22.). Szerk.: dr. Hermann István. Pápa, 1998, Jókai Mór Város Könyvtár. Kiadói papírkötés védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.
15511.

Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
15512.

Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, 	Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.
15513.

Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
Fehér Erzsébet: Tanítóképzőnk története. Sárospatak, 1857-1997. Bp., 1997, Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15514.

Fehér Erzsébet: Tanítóképzőnk története. Sárospatak, 1857-1997. Bp., 1997, Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Terézvárosi történetek. A történeteket és a korabeli fotókat Lothringer Miklós válogatta. Szerk.: Jávor Ágnes. Bp., 2000, Terézvárosi Művelődési Közalapítvány, 23+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15515.

Terézvárosi történetek. A történeteket és a korabeli fotókat Lothringer Miklós válogatta. Szerk.: Jávor Ágnes. Bp., 2000, Terézvárosi Művelődési Közalapítvány, 23+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Utcák, terek, emberek. Szerk.: Gáti Istvánné et alii. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.
15516.

Utcák, terek, emberek. Szerk.: Gáti Istvánné et alii. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Tanulmányok Petrovics Ede tiszteletére. A Petrovics Ede Emlékkonferencia (Pécs, 1998. szept. 21.) tanulmányai. Szerk.: Font Márta és Vargha Dezső. Tanulmányok Pécs Történetéből. 8. Pécs, 2001, Pécs Története Alapítvány, 141 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerkesztő, Vargha Dezső dedikációjával, dátumozva./ Paperbinding, in Hungarian language. Signed by each of the authors, Dezső Vargha.
15517.

Tanulmányok Petrovics Ede tiszteletére. A Petrovics Ede Emlékkonferencia (Pécs, 1998. szept. 21.) tanulmányai. Szerk.: Font Márta és Vargha Dezső. Tanulmányok Pécs Történetéből. 8. Pécs, 2001, Pécs Története Alapítvány, 141 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerkesztő, Vargha Dezső dedikációjával, dátumozva./ Paperbinding, in Hungarian language. Signed by each of the authors, Dezső Vargha.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
700 év emlékei. Képek és visszaemlékezések Pellérd történetéből. Szerk.: Medgyesi Antal. Pellérd, 2005, Pellérd Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
15518.

700 év emlékei. Képek és visszaemlékezések Pellérd történetéből. Szerk.: Medgyesi Antal. Pellérd, 2005, Pellérd Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
15519.

Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15520.

2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment