Books: Travelling, Local History

Number of items: 197

Kónya Sándor: Harmatozzatok egek! Népünk vallásos énekei Észak-Bánságban. Kónya Miklós rajzaival. Zenta, 2004, Thurzó Lajos Közművelődési Központ. Példányszám: 500. Fekete-fehér képekkel és kottákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
15048.

1 800 HUF
15049.

800 HUF
Horling Róbert: Szeged. Bp., én. Kiadói kartonálásban.
15050.

1 000 HUF
Cholnoky Jenő: Földrajzi képek. Bp., é.n., Élet. Kiadói papír kötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, a gerincen pici sérüléssel.
15051.

1 000 HUF
Hubay László- Kluger Lászlóné: Borsod-Abaúj-Zemplén megye helyismereti bibliográfiája. 1965-1970. Különlenyomat a Borsodi Történelmi Évkönyv IV. 1973. számából. Hn., én., kn. Foltos, két helyen tollal összefirkált papírborítóban. Néhány oldalon tollal ír jelölések.
15052.

2 000 HUF
Mayer Dénes: Adalékok Kapolcs történetéhez. Csigakönyvek 1. Kapolcs, 1995, Kapolcsi Kulturális és Természetvédelmi Egylet. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
15053.

1 400 HUF
Vörös Márton: Pécs. Officina Képeskönyvek 35. Bp., 1941, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kissé kopott és szakadt kartonált papírkötésben.
15054.

1 000 HUF
A Jászó-Premontrei Iskolák Barátainak Szövetsége. Bp., 1933., M. Kir. Egyetemi, 122 p.+5 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói, szakadozott és gyűrött papírkötésben.
15055.

1 800 HUF
Vegyes IBUSZ kiadvány tétel, 7 db. Ibusz napló. Július, agusztus, szeptember. Bp, 1951, Ibusz Idegenforgalmi és Utazási Vállalat. + Ibusz napló. Október, november, december. Bp, 1952, Ibusz Idegenforgalmi és Utazási Vállalat. + Mátra. Ismerd meg hazádat! Bp, 1953, Közlekedési Kiadó. Szakadozott papírkötésben. + Eger.Szilváskő- Szilvásvárad. Ismerd meg hazádat! Bp, én., IBUSZ. Szakadozott papírkötésben. + Dr. Jakucs László: Az Aggteleki Baradla barlang. Ismerd meg hazádat! Bp, én., Egyetemi Nyomda. Kopott papírkötésben. + Tapolca- tavasbarlang. IBUSZ-útikalauz 16. Bp, 1952, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Koszos, szakadozott papírkötésben. + Az IBUSZ-TIT Budapestről induló országjáró autóbuszainak és az IBUSZ külföldi társutazásainak programja. Bp, 1967, Panoráma. Papírkötésben, kissé foltos, de egyébként jó állapotban.
15056.

900 HUF
2,43
2,65
Turistaházak, magyar tájak. A magyarországi turistaházak képes ismertetője. Összeáll.: A Turistaházakat Kezelő Vállalat. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, , gyűrött, kopottas állapotban.
15057.

2 400 HUF
Vegyes, helytörténet témájú könyvtétel, 2db. Hevesy Sándor: Egri útikalauz. Bp, 1985, A Heves Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadványa. Kissé gyűrött papírkötésben, szakadt papír védőborítóban. Egyébként jó állapotban. + Borsi Darázs József- Molnár Sándor: Kaposvár és környéke. Somogyi Séták 2. Kaposvár, 1956, a Somogy Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Papírkötésben, jó állapotban.
15058.

900 HUF
2,43
2,65
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, (1920), Danubia, XVI+112 p.+ 2 kihajtható melléklet. Fekete-fehér illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, jó állapotban. + Fricsy Ádám: Levelek a hódoltsági Pécsről. 1613-1629. Baranyai Levéltári Füzetek 17. Pécs, 1982, kn. Kissé kopott, foltos papírkötésben, de egyébként jó állapotban.
15059.

1 200 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF