Books: Travelling, Local History

Number of items: 197

Magyarországi Kemping Kalauz. Campingführer in Ungarn. Camping guide in Hungary. Guide des Camps Hongrois. Bp., 1980, Magyar Camping és Carvanning Club. Kiadói kopott papírkötésben.
15036.

1 200 HUF
Budapest városrészei. Rákospalota, Pestújhely, Újpalota XV. kerület. Szerk.:Dr. Kasza Sándor. hn., 2000, Ceba. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15037.

1 200 HUF
Sugár István: Az egri vár históriája. Bp., 1991, Zrínyi. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15038.

1 000 HUF
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopottas állapotban.
15039.

1 000 HUF
Rédli Margit-Számadó Emese: Révkönyv. Komárom. 2010. Komárom, 2010, Komárom Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15040.

1 200 HUF
Vegyes Világjárók könyvtétel, 2 db. Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 26 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és kijáró lapokkal. + Vilhjalmur Stefansson: Amerika legészakibb tájain. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 28 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés kopott állapotban.
15041.

1 200 HUF
Dömötör Sándor: Őrség. Budapest, 1960, Gondolat. Kiadói félvászon kötésben, kiadói, kissé kopott,szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15042.

1 200 HUF
Vajkai Aurél: A Bakony néprajza. Bp., 1959, Gondolat, 176+4 p.+26 (fekete-fehér fotók) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3200 példányban.
15043.

1 200 HUF
Szomszéd András: Egy falunak két temploma II. Száz év az ezerből. Szurdokpüspöki Helytörténeti Füzetek III. Szurdokpüspöki, 2004, a Szurdokpüspöki Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 800 példányban.
15044.

1 200 HUF
Csorba Béla: Temerini néphagyományok. Újvidék, 1988, Forum. Példányszám: 1000. Fekete-fehér képekkel és kottákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15045.

1 200 HUF
15046.

1 200 HUF
Pécsi Márton-Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, illusztrációkkal, kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.
15047.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF