https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 197

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tanulmányok a Bükkalja néprajzából.néprajzi tájkonferenciák Heves megyében 8. Szerk.: Cs. Schwalm Edit. Eger, 1992, Egri Dobó István Vármúzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15612.

Tanulmányok a Bükkalja néprajzából.néprajzi tájkonferenciák Heves megyében 8. Szerk.: Cs. Schwalm Edit. Eger, 1992, Egri Dobó István Vármúzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,02
EUR
,
9,69
USD
Number of bids:
0
Sugár István: Borsodi oklevelek a Heves Megyei Levéltárban. 1245-1521. Miskolc, 1980, Herman Ottó Múzeum. Papírkötésben, kissé koszos, foltos állapotban.
15613.

Sugár István: Borsodi oklevelek a Heves Megyei Levéltárban. 1245-1521. Miskolc, 1980, Herman Ottó Múzeum. Papírkötésben, kissé koszos, foltos állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
14,33
EUR
,
17,30
USD
Number of bids:
1
A Miskolci Református Gimnázium Emlék Könyve. (kézirat gyanánt). 1560-1948-1980. Miskolc, én., kn. Papírkötésben, szakadozott, kopott papír védőborítóval. Kissé megviselt állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
15614.

A Miskolci Református Gimnázium Emlék Könyve. (kézirat gyanánt). 1560-1948-1980. Miskolc, én., kn. Papírkötésben, szakadozott, kopott papír védőborítóval. Kissé megviselt állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,92
USD
Number of bids:
0
Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdői és fürdői. Bp, 1982, Panoráma.Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
15615.

Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdői és fürdői. Bp, 1982, Panoráma.Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötés, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
15616.

Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,38
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment