https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 27

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Remport Zoltán: Magyarország vaskohászata az ipari forradalom előestéjén. 1800-1850. Dunaújváros, 1995, Dunatáj Kiadó. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1000 példányban.
17232.

Remport Zoltán: Magyarország vaskohászata az ipari forradalom előestéjén. 1800-1850. Dunaújváros, 1995, Dunatáj Kiadó. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
4,01
EUR
,
4,84
USD
Number of bids:
1
Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.
17233.

Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
1
Kunfalvi Rezső: A fényképezés kis iskolája. Bp., 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói, kissé szakadt papírkötésben.
17234.

Kunfalvi Rezső: A fényképezés kis iskolája. Bp., 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói, kissé szakadt papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
1
Betriebsanleitung für Personenkraftwagen, Wartburg. Lipcse, 1960, Fachbuchverlag. Kiadói papír kötésben, német nyelven.
17235.

Betriebsanleitung für Personenkraftwagen, Wartburg. Lipcse, 1960, Fachbuchverlag. Kiadói papír kötésben, német nyelven.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
7
Egyenáramú elektromótorok készítése. Összeáll.: Milakovszky László. Technikai Zsebkönyvtár, 41-44. szám. Bp, én., Németh József Technikai Könyvkereskedésének kiadása. Kopott. foltos papírkötésben.
17236.

Egyenáramú elektromótorok készítése. Összeáll.: Milakovszky László. Technikai Zsebkönyvtár, 41-44. szám. Bp, én., Németh József Technikai Könyvkereskedésének kiadása. Kopott. foltos papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
2
Győri Lajos, Baricz Katalin: Első felvételeim. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
17237.

Győri Lajos, Baricz Katalin: Első felvételeim. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,15
USD
Number of bids:
1
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17238.

Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.
17239.

Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben.
17240.

Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
1
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
17241.

A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.
17242.

Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,45
EUR
,
9,00
USD
Number of bids:
1
Janovszky László: Aero- és gázdinamika I. Bp., 1963. Műszaki könyvkiadó. Kiadói papírborítékban.
17244.

Janovszky László: Aero- és gázdinamika I. Bp., 1963. Műszaki könyvkiadó. Kiadói papírborítékban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment