Books: Technics

Number of items: 27

dr. Hajós István: Textíliák kézikönyve. Bp., 1959. Műszaki könyvkiadó. 266p + 31t 180 db textilmintával. Egészvászon kötésben
17220.

3 000 HUF
8,60
10,38
David Bennett: Metró. A földalatti vasút története. Ford.:Kunos Vanda. Bp., 2005, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17221.

2 800 HUF
8,02
9,69
17222.

10 000 HUF
28,65
34,60
Ferenczy L. Tamás: A kőbaltától a repülőgépig. Bp., é.n. Dante. Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben
17223.

2 000 HUF
5,73
6,92
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301+1 p. Kiadói kopott félvászon kötésben, sérült gerinccel, laza kötéssel, jegyzetekkel.
17224.

1 200 HUF
3,44
4,15
Bossányi József: Kőműves és kőfaragószerkezetek. Bp., 1921, Athenaeum, 256 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, foltos, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
17225.

2 000 HUF
5,73
6,92
Hancsók Jenő-Lakatos István- Valasek István: Üzemanyagok és felhasználásuk. Szerk.: Valasek István. Bp., 1998, Tribotechnik. Kiadói papírkötés.
17226.

2 000 HUF
5,73
6,92
1901 Előkészítő osztály. 1901. Összeáll.: Györgyi Kálmán. Budapest Székesfővárosi Iparostanonc-Iskolák. Bp., 1901, Székesfővárosi Házinyomda. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, mellékletekkel. Kopott egészvászon-kötésben, kijáró lapokkal.
17227.

1 400 HUF
4,01
4,84
Liener György: Autótípusok 1964. Bp., 1964, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
17228.

1 600 HUF
4,58
5,54
17229.

1 200 HUF
3,44
4,15
17230.

1 000 HUF
2,87
3,46
Göngy ékszerek.Egyedit- saját kezűleg. Ford., Szerk.: Mohácsi Anikó. Bp., 2007, Vince. Kiadói papír védőborító. Gerincén egy szakadás de egyébként jó állapotban.
17231.

1 000 HUF
2,87
3,46

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.