3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp.,(1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, pár foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.