Books: Tales

Number of items: 30

Benedek Elek: A táltos asszony. Népmesék és mondák. Vál. és szerk.: Faragó József. Feszt László rajzaival. Bukarest, 1968, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17380.

1 400 HUF
4,01
4,84
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör képviselőjelölt. Dörmögő Dömötör utazásai III. Bp., 1912, Lampel Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17381.

1 200 HUF
3,44
4,15
Jókai Mór: Rózsák szigete. Az Arany ember című munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrácókkal. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel. Előzéklapon tollas felirattal, címlapon ajándékozási sorokkal.
17382.

1 200 HUF
3,44
4,15
Selma Lagerlöf: Amikor én kislány voltam. G. Beke Margit fordítása. Bp, én., Athenaeum. Második kiadás. Belatini Braun Olga rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben. Foltos, kopott állapotban, meglazult kötéssel.
17383.

1 000 HUF
2,87
3,46
Mickey Mouse and Pluto pup. New York, 1953, Golden Press. Kiadói kartonált kötés, kis kopással, angol nyelven.
17384.

1 400 HUF
4,01
4,84
Tari Márta: Mézesmese kincsestár. Bp., 2008. Kiadói kartonált papírkötésben.
17385.

800 HUF
2,29
2,77
Ágai Ágnes: A titkokat az ujjaimnak mondom el. Irsa Katalin rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17386.

800 HUF
2,29
2,77
17387.

800 HUF
2,29
2,77
17388.

1 000 HUF
2,87
3,46
17389.

1 000 HUF
2,87
3,46
Geoff Johns: Zöld Lámpás. DC Comics Nagy Képregénygyűjtemény. London, 2019, Eaglemoss Ltd. Kiadói kartonált papírkötésben.
17390.

2 000 HUF
5,73
6,92
17391.

1 000 HUF
2,87
3,46

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.