Books: Tales

Number of items: 30

Walt Disney: Pinokkio. Egy élő fabábú csodálatos kalandjai. Pálföldy Margit fordítása. Bp, én., Palladis Rt. Karcos, kopott, foltos kartonált papírkötésben. Foltos, kijáró lapokkal.
17368.

3 000 HUF
8,57
10,27
Sebők Zsigmond: Maczkó Úr újabb utazásai. Maczkó úr a Balatonon. Maczkó Úr Budapesten. Maczkó úr úton. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.
17369.

4 000 HUF
11,43
13,70
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul.  Budapest, 1911, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival. Kopottas, illusztrált kiadói félvászon kötésben. Néhány lap foltos, a borító kopott.
17370.

5 000 HUF
14,29
17,12
Sebők Zsigmond: Mackó úr utazásai. Maczkó úr a Retyezáton. Maczkó úr az Alföldön. Maczkó úr a tengeren. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927],Singer és Wolfner, 192 p. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
17371.

1 800 HUF
5,14
6,16
Kolumbus Kristóf. Amerika fölfedezése. Az ifjuság számára szerkesztette: Dr. Brózik Károly. Bp.,1888,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (szímes litográfia) t.+ 4 sztl. lev. +329+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17372.

4 600 HUF
13,14
15,75
Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp.,(1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, pár foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.
17373.

3 600 HUF
10,29
12,33
Berze-Nagy János: Magyar népmesetípusok. I. köt. A bevezető tanulmányt írta és a tudományos szerkesztést végezte: Dr. Banó István. Pécs, 1957., Baranya Megye Tanácsa, 1 (címkép, Berze-Nagy János portréja) t. +675+1 p. + 2 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 1000 példányban.
17374.

2 000 HUF
5,71
6,85
Gonaquadate, a viziszörny. Észak-amerikai indián mesék, mondák és mítoszok. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Dégh Linda. Népek Meséi. Bp., 1960, Európa. Kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, hiányzó címlappal, volt könyvtári példány.
17375.

1 200 HUF
3,43
4,11
Kertész Erzsébet (Ingrid Holsen): Zsuzsi menyasszony lesz. Bp., én.,Nova. Pályi Jenő rajzaival. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos állapotban.
17376.

2 000 HUF
5,71
6,85
Ingrid Holsen: Zsuzsi Virágospusztán. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Bp., 1944,Nova. Pályi Jenő rajzaival. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kartonált papírkötésben, foltos állapotban, sérült gerinccel.
17377.

2 000 HUF
5,71
6,85
17378.

1 400 HUF
4,00
4,79
Bátki Mihály: Robert Londonban. Szecskó Tamás rajzaival. A szerző által dedikált. Bp.,1982,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17379.

1 400 HUF
4,00
4,79

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.