Tétel

Description:

Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. 54 fekete-fehér fotóval és 4 színes ábrával illusztrált. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.

3 000 HUF
8,60 EUR, 10,38 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.