https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 35

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ujváry Zoltán: Ethnographica et folkloristica Carpathica 5-6. Angol, magyar és német nyelvű szövegekkel. Debrecen, 1988, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Kiadói papírkötésben.
17209.

Ujváry Zoltán: Ethnographica et folkloristica Carpathica 5-6. Angol, magyar és német nyelvű szövegekkel. Debrecen, 1988, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
10,32
EUR
,
12,46
USD
Number of bids:
0
Glatz Ferenc: Tudománypolitika az ezredforduló Magyarországán. Az író által dedikált példány. Második változatlan kiadás. hn., 2002, Pannonica. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17210.

Glatz Ferenc: Tudománypolitika az ezredforduló Magyarországán. Az író által dedikált példány. Második változatlan kiadás. hn., 2002, Pannonica. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,58
EUR
,
3,11
USD
Number of bids:
0
Vegyes angol nyelvtan könyvek, 4 db:  Dr. Magyar László: Játszva angolul. Korda Nyelvkönyvek. Bp.,1991, Korda.; Karton-nyelvtanok. Angol nyelven. Szerk.: Dr. Rózsa Dezső. Np., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda.; Angol kisokos. Nyelvtani összefoglaló. Összeáll.: Baranyay Márta. Bp.,1992, Animus.; Puska helyett Angol nyelvtani segédkönyv tanulóknak. Bp., é.n., Progresprint.; Kiadói papírkötés, változó állapotban.
17211.

Vegyes angol nyelvtan könyvek, 4 db: Dr. Magyar László: Játszva angolul. Korda Nyelvkönyvek. Bp.,1991, Korda.; Karton-nyelvtanok. Angol nyelven. Szerk.: Dr. Rózsa Dezső. Np., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda.; Angol kisokos. Nyelvtani összefoglaló. Összeáll.: Baranyay Márta. Bp.,1992, Animus.; "Puska helyett" Angol nyelvtani segédkönyv tanulóknak. Bp., é.n., Progresprint.; Kiadói papírkötés, változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Setzler-Jennings: Peachtree mound and village site, Cherokee County North Carolina. Washington, 1941. US. Gov. Kiadói papírborítékban
17212.

Setzler-Jennings: Peachtree mound and village site, Cherokee County North Carolina. Washington, 1941. US. Gov. Kiadói papírborítékban

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Mudrony Soma: Iparpolitikai tanulmányok a hazai ipar emelése tárgyában. Függelék: Az iparegyesület által a fontosabb hazai iparágak állása és emelésének eszközei iránt eszközölt enquete munkálatai és pedig: kérdőpontok, válaszok és szakosztályi határozatok. Bp., 1877, Országos Magyar Iparegyesület,(Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), XI+302 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel, jó állapotban. Egyetlen kiadás. Ritka!
17213.

Mudrony Soma: Iparpolitikai tanulmányok a hazai ipar emelése tárgyában. Függelék: Az iparegyesület által a fontosabb hazai iparágak állása és emelésének eszközei iránt eszközölt enquete munkálatai és pedig: kérdőpontok, válaszok és szakosztályi határozatok. Bp., 1877, Országos Magyar Iparegyesület,(Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), XI+302 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel, jó állapotban. Egyetlen kiadás. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
11,46
EUR
,
13,84
USD
Number of bids:
0
William S. Webb: An Archeological survey of wheeler bason on the Tennessee river in Northern Alabama. Wahsington, 1939. US Gov. Kiadói papírborítóval
17214.

William S. Webb: An Archeological survey of wheeler bason on the Tennessee river in Northern Alabama. Wahsington, 1939. US Gov. Kiadói papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Mészáros András (szerk.): Iskolai filozófia Magyarországon a XVI--XIX. században. Skolská Filozofia v Uhorsku v XVI--XIX. Storoci . Pozsony, 2003, Kalligramm -. Magyar Köztársaság Kultúrális Intézete. Első kiadás. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötésben. Ritka!
17215.

Mészáros András (szerk.): Iskolai filozófia Magyarországon a XVI--XIX. században. Skolská Filozofia v Uhorsku v XVI--XIX. Storoci . Pozsony, 2003, Kalligramm -. Magyar Köztársaság Kultúrális Intézete. Első kiadás. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötésben. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,15
USD
Number of bids:
0
Székely János: A valódi világ. Bp., 1995, Osiris-Századvég. Kiadói papírkötés.
17216.

Székely János: A valódi világ. Bp., 1995, Osiris-Századvég. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,15
USD
Number of bids:
0
A társadalom. I. rész. Szerk.: Stein Lajos. A műveltség könyvtára. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17217.

A társadalom. I. rész. Szerk.: Stein Lajos. A műveltség könyvtára. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Dr. Ifj. Puszter János: A születések csökkenésének törvényszerűsége. Pécs, 1926, Dunántúl. Kiadói papír kötésben, borítón szakadással, 34p, felvágatlan lapokkal.
17218.

Dr. Ifj. Puszter János: A születések csökkenésének törvényszerűsége. Pécs, 1926, Dunántúl. Kiadói papír kötésben, borítón szakadással, 34p, felvágatlan lapokkal.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
1
Kamarás István, Varga Csaba: Reformvár. Az egyik szerző, Varga Csaba (1946) szociológus által Szakály Ferenc (1942-1999) történésznek dedikált! Bp., 1984, Magvető Kiadói papírkötésben.
17219.

Kamarás István, Varga Csaba: Reformvár. Az egyik szerző, Varga Csaba (1946) szociológus által Szakály Ferenc (1942-1999) történésznek dedikált! Bp., 1984, Magvető Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment