Books: Social sciences

Number of items: 35

Max Nordau: Biologie der Ethik. Leipzig, 1916, B. Elischer. Gerő Ödön (1863-1939) író, műkritikus könyvtárából, névbejegyzésével a címlapon. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, borítón apró sérüléssel. /  Paper binding, with very small damage on the cover, first edition. From the library of writer, critic Ödön Gerő (1863-1939).
17185.

2 000 HUF
5,71
6,85
18
Mátrai István: Jellemtan. (Karakterológia.) Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek - és Ifjúságtanulmány 4. Bp., 1943., Országos Közoktatási Tanács. Kiadói kopott félvászon-kötés, a borítón címkével, bélyegzéssel.
17186.

1 800 HUF
5,14
6,16
17187.

1 800 HUF
5,14
6,16
17188.

2 800 HUF
8,00
9,59
17189.

2 400 HUF
6,86
8,22
Kiss Mária (szerk.): Folklór és tradíció VII. A tradicionális műveltség továbbélése az V. Magyar-Jugoszláv folklórkonferencia előadásai. Bp., 1994., MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötésben. Kríza Ildikó, Erdész Sándor (szerk.): Folklór ás tradíció III. Irányzatok a kortársi folklorisztikában. Bp., 1987., MTA Néprajzi Kutató Csoport. Kiadói papírkötésben.
17190.

1 200 HUF
3,43
4,11
17191.

900 HUF
2,57
3,08
17192.

1 800 HUF
5,14
6,16
Fazekas Csaba (szerk.): Társadalomtörténeti tanulmányok. Studia Miskolcinensia 2. Miskolc, 1996., Bíbor Kiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 250 példányban.  Források és történetírás. Studia Miskolcinensia 4. Válogatás a Miskolci Egyetem BTK által 1999. október 14-16. között rendezett történettudományi konferencia előadásaiból. Miskolc, 2003. Kiadói papírkötésben.
17193.

1 600 HUF
4,57
5,48
17194.

1 800 HUF
5,14
6,16
17195.

2 600 HUF
7,43
8,90
17196.

2 400 HUF
6,86
8,22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.