https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 44

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szerkesztő: A sematizmus előkészítő munkaközösség. Esztergomi sematizmus. Esztergom. 1982. Esztergomi Főegyházmegyei Hatóság. Kiadói műbőr-kötés.
17330.

Szerkesztő: A sematizmus előkészítő munkaközösség. Esztergomi sematizmus. Esztergom. 1982. Esztergomi Főegyházmegyei Hatóság. Kiadói műbőr-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Új képes biblia. I-III. kötet. Válogatta: Vargha Balázs. Mata János rajzaival illusztrált. Bp., 1998, Kossuth Nyomda-Táltos. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kiadói kissé kopott kartontokban.
17331.

Új képes biblia. I-III. kötet. Válogatta: Vargha Balázs. Mata János rajzaival illusztrált. Bp., 1998, Kossuth Nyomda-Táltos. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kiadói kissé kopott kartontokban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
1
6 db vallási könyv tétel: Klempa Sándor: Lourdesi kilenced. Bp., 1984, Ecclesia. + Bangha Béla: Imakönyv a művelt katholikus közönség számára. Bp., 1920, Athenaeum. + Dr. Werner Alajos: Hozsanna. Bp., 1948, Magyar Kórus. + Werner Alajos - Bárdos Lajos (szerk.): Hozsanna. Bp., 1977, Szent István Társulat. + Pokorny Emánuel: Kis biblia. Elemi népiskolák III-VI. osztályának kat. tanulói részére. Bp., 1939, Szent István Társulat. + Nagyobb katekizmus. Bp., 1946, Szent István Társulat.
17332.

6 db vallási könyv tétel: Klempa Sándor: Lourdesi kilenced. Bp., 1984, Ecclesia. + Bangha Béla: Imakönyv a művelt katholikus közönség számára. Bp., 1920, Athenaeum. + Dr. Werner Alajos: Hozsanna. Bp., 1948, Magyar Kórus. + Werner Alajos - Bárdos Lajos (szerk.): Hozsanna. Bp., 1977, Szent István Társulat. + Pokorny Emánuel: Kis biblia. Elemi népiskolák III-VI. osztályának kat. tanulói részére. Bp., 1939, Szent István Társulat. + Nagyobb katekizmus. Bp., 1946, Szent István Társulat.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
3
Dr. Szántó Konrád: A legújabb kor egyháztörténelme 1789-1945. Bp., 1980, Katolikus Teológiai Főiskola. Eredeti papírkötésben.
17333.

Dr. Szántó Konrád: A legújabb kor egyháztörténelme 1789-1945. Bp., 1980, Katolikus Teológiai Főiskola. Eredeti papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
17334.

A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,58
EUR
,
5,54
USD
Number of bids:
0
Gyarmathy László: Ígéret földje. Bp., 1986, Révai. Kiadói kartonált kötés, sok képpel, jó állapotban.
17335.

Gyarmathy László: Ígéret földje. Bp., 1986, Révai. Kiadói kartonált kötés, sok képpel, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Engelbert Klüpfel (1733-1811): Institutiones Theologiae Dogmaticae in Usum Auditorum Tertiis Curis Emendatiores. Pars I. Vienna, 1807, J. G. Binz, 24+463 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
17336.

Engelbert Klüpfel (1733-1811): Institutiones Theologiae Dogmaticae in Usum Auditorum Tertiis Curis Emendatiores. Pars I. Vienna, 1807, J. G. Binz, 24+463 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
12,61
EUR
,
15,22
USD
Number of bids:
0
Auswahl vorzüglicher Predigten auf alle Sonn- und Feiertage des Jahres, wie auch bei verschiedenen Gelegenheiten und der heiligen Fastenzeit von einer Gesellschaft katholischer Geistlicher. Dritter Band, drei Hefte. München-Passau-Regensburg, 1830, J. M. Daisenberger, 328+336 p. Német nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
17337.

Auswahl vorzüglicher Predigten auf alle Sonn- und Feiertage des Jahres, wie auch bei verschiedenen Gelegenheiten und der heiligen Fastenzeit von einer Gesellschaft katholischer Geistlicher. Dritter Band, drei Hefte. München-Passau-Regensburg, 1830, J. M. Daisenberger, 328+336 p. Német nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
12,61
EUR
,
15,22
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment